По буднях з 9:00 до 18:00

Домашня медицина

Особливості:Спеціальна конструкція небулайзера визначає різні шляхи повітряних потоків при вдиху і в..
1735грн.
Тонометр автоматичний AND UA777 японської однойменної компанії AND - це найпопулярніший автоматичний..
1999грн.
Сучасний тонометр AND UA-888 з манжетою на плече буде зручний людям, які цінують точність, високу як..
1190грн. 1069грн.
Особливості:Автоматичне визначення ступеня нагнітання манжети (FUZZY LOGIC) Технологія визначення а..
795грн.
Особливості:Електронний тонометр для вимірювання артеріального тиску і пульсу в домашніх умовах. Ав..
1045грн.
Немає відгуків
Тонометр MED-55 забезпечує вдосконалену точність завдяки технології 3check. У режимі 3check прилад а..
1379грн.
Автоматичний тонометр PRO-33 - простий і точний тонометр для контролю тиску, який повинен бути вдома..
939грн.
Автоматичний тонометр PRO-33 - простий і точний тонометр для контролю тиску, який повинен бути вдома..
1049грн. 899грн.
Немає відгуків
Розмовляючий тонометр AND UA-1300 призначений для людей з ослабленим зором і незрячих. Цей прилад ма..
2940грн.
Немає відгуків
Особливості:Класифікація результатів виміру відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охоро..
1275грн.
Немає відгуків
Технічні характеристики:Модель: Little Doctor LD23LАлгоритм вимірювання: Fuzzy AlgorithmМетод вимірю..
1025грн.
Немає відгуків
Автоматичний тонометр на плече LD51S: Тонометр спеціально розроблений для людей з ослабленим з..
1540грн.
Тип сенсора: Електрохімічний (Англія) Діапазон вимірювань: 0,00 - 3,00 Рекомендовано тестів на доб..
4440грн.
Представлений слуховий апарат Лукулл (Україна) використовують люди для компенсації середньої та тяжк..
2340грн.
Немає відгуків
Класична модель біотуалету з сильфонним (у вигляді гармошки) насосом для зливу. На відміну від модел..
2490грн.
Показано з 1 по15 з 782 (всього 53 сторінок)

Довгий час отримати медичне обслуговування можна було тільки в лікарнях, спеціалізованих закладах та санаторіях. Навіть після самого ефективного курсу лікування пацієнт повертався додому і вимагав контролю за своїм станом. Адже існують різні патології і захворювання, які не можна вилікувати, але можна перевести у фазу ремісії. Але, таке захворювання «в стані сну» вимагає постійного моніторингу і для цього хворий повинен володіти певним інструментарієм або медичним арсеналом. Спеціально для таких випадків і розробили медичне обладнання для дому, яке відрізняється від професійного, в першу чергу простотою обслуговуванні. Товари для домашнього лікування, які представлені в інтернет -магазині Luxmed.com.ua, можуть використовувати люди без медичної освіти.

Види домашнього медичного оснащення

Як і стандартна медична техніка, застосовувана при облаштуванні та оснащенні лікувальних установ, різні пристосування застосовні в домашніх умовах, так само поділяються на види і бувають:

  • Показують ( індикаторними );
  • Терапевтичними ( лікувальними ).

Окремо виділяють спеціальні меблі, яка так само може знадобитися при лікуванні чи догляді за хворим в домашніх умовах.
Показують прилади, використовувані будинки відносять до так званих апаратів самодіагностики. До них можна віднести тонометри та термометри, ваги і спірографи, глюкометри і різні тести. Основна відмінність цього інструментарію полягає в його простій конструкції і відповідно в простоті використання. Правда останнім часом, з розвитком цифрових технологій, все частіше домашнє лікування відбувається з використанням і більш складних систем. Виробники медичного обладнання максимально спростили складні пристрої і сьогодні в будинку у пацієнта вже не рідкість тест -система комплексної діагностики або інший апарат для домашнього лікування, той же міні електрокардіограф або пульсоксиметр.

Правила вибору

Перед тим як придбати той чи інший агрегат для подальшого застосування в домашніх умовах, необхідно ознайомитися з правилами підбору обладнання.
Будь-який інструмент або прилад повинен бути перевірений не тільки при випуску з конвеєра, але і в процесі експлуатації. Не всі знають , але медичне обладнання проходить регулярну перевірку на справність і точність діагностики. Агрегати, які використовуються домашніх умовах, так само мають проходити своєрідне ТО.

Домашнє лікування повинно здійснюватися тільки із застосуванням агрегатів, які сертифіковані і внесені до реєстру медтехніки. Якщо на приладі немає відповідного сертифіката не варто використовувати його в домашніх умовах, так як в кращому випадку результати обстеження будуть некоректними, в гіршому (якщо прилад використовують для лікування) - можливі більш сумні наслідки для стану пацієнта. Будь-яке лікування, в тому числі в домашніх умовах , повинно здійснюватися тільки за рекомендаціями лікаря. Тим більше якщо мова йде про застосування спеціального обладнання чи медикаментів. До речі про медикаменти, існує певний набір обов'язковий медзасобів, які повинні бути в кожному будинку.

Коробочка з ліками

Всі знають, що за відсутність аптечки в автомобілі водія обов'язково оштрафують. За відсутність такої аптечки вдома вас ніхто не покарає крім його величності випадку . Ситуації в житті бувають різні і під руками завжди повинні бути найнеобхідніші медичні засоби для надання першої допомоги. Саме для цього й існує домашня аптечка.

Якщо раніше, у часи тотального дефіциту, купити ліки було справжньою проблемою, і наші співвітчизники по крихтах збирали перев'язувальний матеріал і різні таблетки, то сьогодні домашня аптечка продається я в готовому (зібраному) вигляді. Залежно від ціни вона відрізняється комплектацією і може включати не тільки засоби для надання першої допомоги, а й більш серйозні медикаменти. В принципі, споживач може самостійно скомплектувати собі аптечку , тим більше що споживачеві видніше які таблетки або мазі більш затребувані в його будинку. Існує певний набір обов'язкового арсеналу, який включає перев'язувальний матеріал, дезінфікуючі і жарознижуючі засоби, вимірювальні прилади і пр.

Сам собі лікар

Займатися самолікуванням експерти настійно не рекомендують. Але бувають ситуації , коли до доктора далеко, а допомога потрібна негайно. У такому випадку на виручку приходить домашня медицина. До речі це можуть бути не тільки лікарські засоби, а й лікування народними методами.

Різні масажери, корсети, бандажі можуть використовуватися в домашніх умовах для лікування або профілактики різних захворювань. Терапевтичні засоби так само можуть застосовуватися, але слід врахувати, що домашня медицина може використовувати тільки ті медикаменти , які надходять у вільний продаж і не потребують рецепту. У всіх інших випадках навіть лікування в домашніх умовах передбачає виклик лікаря або медсестри для проведення певних маніпуляцій ( ін'єкцій і пр.).

Краса - це теж лікарська справа

У визначення домашнє лікування потрапляють процедури спрямовані на відновлення загального тонусу організму, різні косметичні процедури, які передбачає використання спеціального обладнання або матеріалів. Різні масажери, апарати IPL, прилади та засоби, що застосовуються для планування і контролю вагітності, кварцові лампи тощо так само відносяться до розряду домашньої медтехніки. Як і спеціальні меблі (ліжка для лежачих хворих, каталки і пр.).

Головна риса всього обладнання, яке використовується в домашніх умовах це простота і доступна вартість. Домашнє лікування саме по собі відрізняється від лікування в умовах стаціонару. Відповідно і оснащення, що застосовується в домашніх умовах, разюче відрізняється від професійного медичного обладнання.
Що стосується способів і місця покупки - те обладнання, призначене для використання в домашніх умовах можна купити в в інтернет -магазині Luxmed.com.ua. Коштує воно на порядок дешевше, ніж професійне обладнання, але при цьому досить ефективне і надійне.