По буднях з 9:00 до 18:00

Інгалятори (небулайзери)

Особливості:Спеціальна конструкція небулайзера визначає різні шляхи повітряних потоків при вдиху і в..
1735грн.
Компресорний інгалятор LD-212C: Новий дитячий компресорний інгалятор з веселим дитячим дизайном - п..
1260грн.
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних небулайзерів. Компресорний Небулайзер B.Well PRO-110..
1090грн. 899грн.
PRO-115 має дизайн у вигляді іграшки, яскравий паровозик з наклейками в комплекті сподобається дітям..
1370грн. 1149грн.
Немає відгуків
Трьохрежимний компресорний інгалятор (небулайзер) ДокНеб виробництва фірми «Флаем Нуова» (Італія) ко..
2490грн.
Немає відгуків
AND CN-233 - відмінний засіб для лікування і профілактики широкого спектру захворювань, таких як: ла..
1490грн.
Компресорний інгалятор, призначений для проведення інгаляційної терапії з функцією температурної зах..
1940грн.
Ультразвуковий МЕш-Інгалятор LD-207U – це інгалятор, у якому використана новітня технологія одержанн..
2090грн.
Немає відгуків
Компресорний небулайзер Gamma Nemo підходить для дітей і всієї сім'ї. Дизайн компресорного інгалято..
899грн.
Flaem Nuova Delphinus - компресорний трирежимний небулайзер італійського виробника « Флаем Нуова ». ..
2550грн.
Компресорний інгалятор LD модель 211C - це прилад, призначений для проведення лікування захворювань ..
1470грн.
Немає відгуків
Компактний небулайзер розміром з долоню зручний у використанні, його легко зберігати або брати з соб..
1499грн.
Інгалятор компресорний Beurer IH 20 застосовується для лікування верхніх і нижніх дихальних шля..
0грн.
Немає відгуків
Небулайзер для дітей і дорослих У комплект входять аерозольні маски для дітей і дорослих, насадка..
950грн.
Немає відгуків
Компресорний небулайзер Rossmax NA 100 з низьким рівнем шуму Розмір частинок - постійний (підсилює ..
1435грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 54 (всього 4 сторінок)

Інгаляцією називають лікувальну процедуру, яка заснована на вдиханні лікувального препарату. Це найефективніший засіб для профілактики і лікування захворювань дихальних шляхів. Сьогодні представлена ​​на ринку безліч моделей і видів небулайзерів, в тому числі і дитячі інгалятори.
Небулайзери для всієї родини Ви можете вибрати і купити в інтернет -магазині Luxmed.com.ua. Ціна Вас приємно здивує. З інструкцією, як користуватися інгалятором, можна ознайомитися на сайті.

[ показати увесь текст ]

Види інгаляторів

Існує кілька видів цього устаткування - стаціонарні , компресорні, напівстаціонарні , парові та порошкові. Основною функцією цих приладів є перетворення лікарського засобу в аерозоль. Пріоритетом аерозольних методів лікування захворювань органів дихання, є те, що завдяки малому розміру розпилюються часток і наявності певної енергії їх руху здійснюється доставка в будь-яке місце дихального каналу. Всі моделі можна купити в інтернет -магазині Luxmed.com.ua. Ціна і якість гарантована.

Застосування

Список хвороб, які можна вилікувати за їх допомогою, великий. Бронхіальна астма, запалення легенів і різні простудні захворювання.
Але є й протипоказання при лікуванні з використанням цих пристроїв. Це гіпертонічні хвороби , індивідуальні непереносимості лікарських засобів, емфізема легенів, хронічні захворювання крові, схильність до кровотеч. Головна умова для забезпечення цілющого ефекту це дотримання режиму дихання пацієнтом. Воно має бути рівне і глибоке, щоб забезпечувався вільний доступ лікарських препаратів до необхідних ділянкам дихальних шляхів.

Швидкість впливу ліків залежить безпосередньо від розмірів часток, які генеруються апаратом. Дрібні частинки розмірів близько 50 мкм надають значно більший вплив, ніж частки, діаметром в 100 мкм. За допомогою небулайзера лікувати можна всі захворювання органів дихання. Однак, майте на увазі, що прилад не здійснює лікування, а тільки допомагає доставити ліки у вогнище захворювання. Такі прилади застосовуються при лікуванні і профілактиці респіраторних захворювань, вірусних інфекцій. Вони допоможуть вилікувати риніт, синусит, тонзиліт, астму, бронхіт, аденоїди, пневмонію. Набагато економніше купити такий препарат, ніж напихати себе ліками. Застосування цього механізму допоможе у профілактиці захворювань. Ціна відповідає якості товару. Купити його можна в інтернет -магазині Luxmed.com.ua.

Як користуватися інгалятором

Принцип дії небулайзерів дуже простий. Розчин лікарського препарату поміщається в ємність для інгаляції або препарат вже знаходиться під тиском в балоні. У процесі інгаляції пацієнту потрібно розпорошити невелику кількість ліків і вдихати його через носоглотку звичайним способом.
Є небулайзери, що допомагають зняти симптоми захворювання або купірувати напади. Такі прилади мають компактне будова. Вони складаються з балончика з лікарським препаратом, який укладено під тиском в балоні або без тиску, і пристрої - розпилювача. Параметри аерозолю, його дозування вивіряються розпилювачем. Все що потрібно зробити пацієнтові це під час вдиху в носоглотку розпорошити препарат.

Як вибрати інгалятор

Сьогодні в медичній практиці використовують 3 типи пристроїв - ультразвукові, парові і компресорні. Два останніх об'єднуються терміном небулайзери в перекладі з латинської туман. Ці прилади генерують потік аерозолю, який складається з мікрочастинок розчину.
Застосування парового пристрою грунтується на ефекті випаровування ліки. У деяких випадках парові інгаляції ефективніше, але такий метод має і ряд недоліків.

  • Іноді важко буває вдихати гаряча пара.
  • У процесі нагрівання частина лікарських речовин руйнується.
  • Гаряча інгаляція не застосовується при температурі вище 37,5 градусів.

У парових приладах використовуватися можуть тільки летючі розчини, які мають точку кипіння нижче ста градусів, наприклад ефірні масла, що робить вузьким спектр можливих компонентів для інгаляції парою. Однак найбільшим недоліком є низька концентрація ингалируемого речовини, яка нижче ніж поріг лікувального впливу.
Сьогодні на ринку представлений широкий вибір моделей сучасних безпечних небулайзерів, які за ефективністю перевершують класичні парові апарати в багато разів.

Ультразвуковий інгалятор являє собою прилад, який благоприятствуют розпорошення лікарських препаратів у вигляді дрібного аерозолю. Проникає при вдиханні у важкодоступні ділянки легень . Ультразвуковий інгалятор розбиває рідина за допомогою вібрацій пластини випромінювача, що дозволяє проникати часткам навіть в дрібні бронхи і ефективно впливати на запальний процес. Такий препарат за 10 хвилин роботи вводить в дихальні шляхи велика кількість лікарських розчинів. Для інгаляції можна застосовувати відвари лікарських трав, водні розчини ефірних олій, лужні розчини (дегазованої мінеральної води Боржомі). Його можна застосовувати для сеансів ароматерапії і зволоження повітря в приміщенні. Невелика вага і розмір препарату забезпечить зручність у використанні. Недоліком можна вважати незручності при інгалірованіі маленьких дітей.

Цілою низкою моделей представлені ультразвукові небулайзер, які призначені для використання вдома і в лікувальних установах. Вони підходять для всієї родини, навіть маленьких дітей, оскільки працюють безшумно. Комплект кожного апарата містить адаптера для мережі, насадки для дітей і дорослих, а так же чохол для зберігання. Інгалятор дитині можна підібрати на нашому сайті.
Інгалятор ультразвуковий за принципом роботи схожий з аерозолем. У камері високочастотні хвилі руйнують лікарський розчин, перетворюючи його в дисперсійний склад, який через розпилювач і насадку, потрапляє пацієнтові. Такий небулайзер руйнує лікарський розчин, але при цьому зберігає його властивості. Що дозволяють використовувати препарат економно.

Сучасні ультразвукові моделі дозволяють вибрати потрібний препарат. Для стаціонарного використання можна купити моделі небулайзерів, що живляться від мережі. Для алергіків або астматиків незамінними стануть портативні моделі, що працюють від акумулятора, розміром трохи більше, ніж пачка сигарет.
Все обладнання відповідає вимогам безпеки. На кожен апарат надається гарантія.
Продукцію Ви можете купити в інтернет -магазині Luxmed.com.ua за доступною ціною.

Компресорний інгалятор в чому схожий з ультразвуковим за характеристиками , однак має більше розмір і масу. Під час роботи компресорний інгалятор видає характерний шум компресора. Такі прилади формують аерозольна хмара за допомогою потужного потоку повітря через невеликий отвір в камері небулайзера з лікувальним розчином. До переваг можна віднести здатність розпорошувати будь-які лікарські склади для інгаляцій. Компресорний інгалятор найбільш універсальна категорія . За допомогою такого пристрою успішно можна проводити процедури у дітей грудного віку , а також лежачих хворих. До недоліків відносять великі габарити і шум .

Сучасні небулайзери мають широкий асортимент. Є навіть портативні моделі, які легко носяться в кишені або сумочці. Їх можна використовувати автономно від електричної мережі. Вони дуже зручні для людей з астмою і алергією. Таке обладнання дозволяють не тільки проводити інгаляцію , використовуючи фіто розчини, але і вводити антибіотики, антисептики, гормони та інші препарати. Великий асортимент моделей компресорних інгаляторів для дорослих і дітей. Інгалятор для дітей поєднує в собі дизайнерські рішення з високою технологічністю та ефективністю роботи. Всі моделі для дітей виконані у вигляді веселого образу. Це допомагає проводити інгаляцію в ігровій формі. Проте цими моделями можуть користуватися і дорослі пацієнти. Купити компресорний інгалятор Ви зможете в інтернет -магазині Luxmed.com.ua. Ціна гарантує якість.

Як вибрати інгалятор для дітей

Часті закладеності носа у дітей, затяжний кашель, бронхіт потребує лікування. Сучасна медицина пропонує безліч сильнодіючих лікарських препаратів. І тут на допомогу приходить інгалятор. Дитячий інгалятор своїми основними характеристиками не поступаються дорослому. Дитячий небулайзер і його комплектуючі виготовляються з матеріалів, які відповідають Європейським стандартам якості. Безпечний і підходить дітям різного віку, починаючи з дитячого . Всі знають, що маленькій дитині зробити навіть найпростішу медичну процедуру дуже складно. На допомогу прийшли вчені і кращі дизайнери, які розробили дитячий інгалятор у вигляді іграшок. Всі вони є компресорними і найбільш універсальними при лікуванні величезного спектру захворювань.

Всі дитячі компресорні небулайзери працюють тихо, мають резервуари для лікарських препаратів. Такі моделі, як Кішка і Божа корівка наділені декількома режимами розпилення. Зручність інгаляцій забезпечують клапани вдиху і видиху, що сприяють максимальному надходженню аерозолю при вдиху і мінімальної втрати при видиху. Прилади можуть працювати до години і мають захист від перегріву. Знімні елементи водонепроникні, не містять токсинів, гіпоалергенні. Велика кількість насадок, масок для дорослих і дітей роблять інгалятори універсальними для використання всіма членами родини. Дитячий інгалятор має сертифікат та гарантійний термін.
Купити дитячий небулайзер будь-якої моделі Ви можете в інтернет -магазині Luxmed.com.ua. Ціна доступна.