По буднях з 9:00 до 18:00

Вітафон


Апарат " Вітафон-ік" створений для лікування і профілактики широкого спектра хвороб, які пов'язані з..
5553грн.
Немає відгуків
Віброакустичний апарат "Вітафон" створений для профілактики й лікування різних захворювань травматич..
4975грн.
Немає відгуків
Виброакустический медичний апарат "Витафон" створений для профілактики й лікування різних захво..
4250грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по3 з 3 (всього 1 сторінок)

Апарат «Вітафон» - це віброакустичний апарат, який використовують для лікування і профілактики захворювань,що пов'язані із запальними процесами і травматичним характером. Вітафон застосовується при широкому спектрі захворювань. Вплив віброакустичного апарату на уражені тканини, забезпечує багаторазове збільшення мікрокапілярного лімфо- і кровотоку, тим самим підвищує ефективність лікування. Апарат «Вітафон» - це відмінний вибір для людей, охочих покращити свого здоров'я. При цьому ціна апарату на сайті інтернет-магазину Luxmed.com.ua доступна вітчизняному покупцеві.

[ показати весь текст ]

Сьогодні на ринку медичної техніки представлені найрізноманітніші винаходи, частина з яких позиціонується як суто професійне обладнання, а частина - як апарати, які можуть застосовуватися навіть у домашніх умовах. Безумовно, агрегати, які призначені для оснащення лікарень та інших медзакладів відрізняються і габаритами, і вартістю, і функціональністю від «домашніх» приладів. Але напевне, самою головною відмінністю є складність експлуатації. Так для того, щоб провести обстеження або якусь лікувальну процедуру за допомогою професійного приладу потрібні і досвід, і навички, і медична освіта. Тоді як «домашні» агрегати настільки прості у використанні, що, чітко дотримуючись інструкції, їх можуть застосовувати навіть люди далекі від лікарської практики. Наприклад, такий винахід, як віброакустичний апарат Витафон т, може бути використаний не тільки в закладах санаторного, медичного та лікувально-профілактичного типу, але і вдома.

Призначення приладу

Витафон т - це виріб, який позиціонується як медична техніка, як незамінний апарат для профілактики та мінімізації різних патологій і захворювань. Оскільки застосування агрегату передбачає багатократне збільшення лімфотоку і кровотоку мікрокапілярного, то ефективність його використання відноситься до високого рівня. Незважаючи на свою просту конструкцію, препарат рекомендований для усунення самих різних захворювань, а також для мінімізації больових відчуттів, які виникають через розвиток тієї чи іншої патології.

Принцип дії

Прилад, складається з:

 • блоку електронного;
 • віброфонів.

Під віброфонами розуміють два спарених перетворювача, які під'єднані до електронного блоку. При цьому мережева вилка вбудована в електронний блок, а перемикачі робочих режимів розташовані на його лицьовій панелі. Щоб підібрати оптимальне положення перемикача (для налаштування того чи іншого режиму) можна користуватися спеціальною інформаційною етикеткою, яка є на кожному приладі. Купити Витафон т сьогодні можна як у звичайній медтехніці, так і в інтернет-магазині, причому в онлайн магазинах ціна на апарат, як правило, нижче. Якщо говорити про принцип дії, то препарат впливає на оброблювану поверхню шляхом контактного збудження-мікровібрації тканин (так зване фонування). При цьому звукова частота, яка є джерелом мікровібрації, постійно змінюється. До речі, зміна частоти і її перехід з одного діапазону в інший здійснюється в автоматичному режимі (згідно програмних налаштувань). Для управління такими параметрами, як амплітуда мікровібрації і імпульсна модуляція частоти використовують окремі перемикачі. Прилад Витафон т працює від напруги в 220 В, при цьому споживає мінімум енергії. Залежно від поставлених завдань може працювати в різних режимах, які відрізняються як звуковою частотою, так і імпульсними модуляціями. Пристрій відрізняється легкою вагою (не більше 0,5 кг) і компактними розмірами, що спрощує його застосування в домашніх умовах.

Кому не можна?

Перед тим як приступити до перерахування всіх переваг даного пристрою, експерти, як правило, вказують випадки, в яких фонування не рекомендоване або навіть неприпустиме. Так основні протипоказання до використання Витафон т це:

 • вагітність;
 • наявність гострих інфекційних захворювань;
 • наявність новоутворень.

Оскільки досі не розроблено методики відновлення даних органів віброакустичними пристроями, існують протипоказання для його установки безпосередньо над областю серця і печінки. І нарешті, ще два моменти, в яких діють протипоказання для фонування, це:

 • область атеросклерозу і тромбофлебіту;
 • область дії різних імплантатів-стимуляторів.

Що стосується застережень в процесі експлуатації, то впринципі, Витафон ик відноситься до безпечних медичних пристроїв, за умови дотримання всіх запобіжних заходів, зазначених виробником в інструкції.

Кому потрібно?

Перелік різних захворювань, для позбавлення від яких можна і потрібно використовувати фонування вражає:

 • остеохондроз і радикуліт;
 • патології хребта;
 • трофічні виразки і мозолі;
 • переломи і удари;
 • набряки і гематоми;
 • післяопераційні шви і рани;
 • розтягування і вивихи;
 • риніти і гайморит;
 • бронхіти і тонзиліт;
 • обмороження і опіки;
 • геморой і запори;
 • артрит і суглобові патології та ін.

Також використання виброакустичного апарату показано при лікуванні:

 • імпотенції і простатиту;
 • безсоння і нервового напруження;
 • п'яткової шпори і натоптишів;
 • всіх відділів хребта;
 • гіпертонії.

Крім медицини Витафон ик знайшов широке застосування в косметології та стоматології. Так, якщо потрібно вирішити таку проблему, як вугрі, висипання, схильність до утворення карбункулів і фурункулів, косметологи радять купити препарат і використовувати його в домашніх умовах. У стоматології апарат незамінний при усуненні стоматитів і періодонітів. Оскільки постійно розробляються нові методики терапії різних захворювань, то і сфера використання пристрою постійно розширюється.

А в чому ж суть?

В основі позитивного впливу пристрою лежить збільшення лімфотоку і кровотоку капілярного на оброблювальній виброакустичною методикою поверхні. При цьому капілярний кровотік збільшується в процесі зниження рівня гідродинамічного судинного опору. Правда, для того щоб частота акустичної хвилі була ефективна, її потрібно підбирати для різних судин залежно від їх діаметру. Напевно, тому Витафон ик має дуже широкий діапазон частот, які можуть змінюватися в автоматичному і ручному режимах. Результативність роботи агрегату залежить і від потужності впливу на ту чи іншу область, і від тривалості. Наприклад, для досягнення результатів при лікуванні простатиту або імпотенції тривалість курсу може бути більш тривалою, ніж для мінімізації наслідків розтягування. А усунення п'яткової шпори по тривалості займе більше часу, ніж позбавлення пацієнта від мозолів.

Особливості експлуатації

Пристрій Витафон ик поєднується з різними технічними новинками, які все частіше застосовуються в процесі усунення тих чи інших патологій. Наприклад, для лікування простатиту агрегат можна поєднувати з методиками рефлексотерапії, а при усуненні ефекту п'яткової шпори - з лазерними технологіями. Також допускається поєднання Витафон ик з прийомом лікарських засобів, які тільки підсилюють його позитивний вплив на проблемну сферу. У процесі використання приладу у пацієнта або не виникає жодних відчуттів, або з'являється почуття вібрації (легкої) або тепла. У разі «попадання» в зону дії приладу нервового центру може виникнути біль, який проходить в дуже короткий час. Якщо ж больові відчуття тривають - краще звернутися за консультацією до лікаря і на якийсь час відмовитися від використання Витафон ик. Больові відчуття можуть загостритися на початку курсу лікування простатиту, остеохондрозу, хронічного артриту, хребта та ін., але до завершення терапії біль пропадає. Якщо мова йде про складні патології або запущені форми (наприклад яскраво виражений і багаторічний ефект п'яткової шпори), то больовий синдром проходить при повторних курсах.

Встановлюємо віброфони

Для ефективної роботи пристрою його в першу чергу потрібно правильно експлуатувати і, напевно, найскладнішим завданням є коректна установка віброфона. Перед тим як прикласти поверхню мембран віброфона до тіла хворого потрібно використовувати (з гігієнічних міркувань) марлеві серветки. Якщо ж агрегат використовується індивідуально, в домашніх умовах, то накладення марлевих накладок необов'язкове. Для закріплення віброфона використовують або еластичний бинт, або утримують його руками. Визначити чи правильно прикладений віброфон, дуже просто - вібрація повинна добре відчуватися пацієнтом навіть при низькій частоті. Залежно від методики лікування віброфони встановлюють:

 • безпосередньо на ділянку з патологією (наприклад, в разі усунення ефекту п'яткової шпори або для відновлення хребта);
 • біля проблемної ділянки;
 • на попередньо накладені пов'язки (які заздалегідь накладаються над оброблюваною ділянкою);
 • над великими судинами, які ведуть до проблемної зони (наприклад, при лікуванні імпотенції або простатиту).

Позбавляємося від конкретних проблем

Купити апарат Витафон лікування та профілактика захворювань за допомогою якого користується популярністю вже не перший рік, можна в медтехніці або інтернет-магазині. Але перед тим як починати курс терапії, необхідно ознайомитися зі специфічними особливостями підбору параметрів, які в першу чергу залежать від проблеми, яку необхідно усунути. Так схема лікування простатиту буде зовсім відмінною від методики, яка застосовується для позбавлення від п'яткової шпори або для відновлення хребта. При лікуванні простатиту пацієнт займає положення лежачи на спині. Для того щоб поліпшити циркуляцію крові, під область таза рекомендують покласти невеликий валик або подушку. Встановивши віброфони згідно з рекомендаціями лікаря, апарат включають на 15-20 хвилин. Регулярність проведення процедури при лікуванні простатиту - 1-2 рази на день, а тривалість курсу залежить від вихідного стані хворого і стадії захворювання. До речі, гостра форма простатиту припускає, що фонування буде проводитися ТІЛЬКИ під лікарським наглядом і, як правило, у поєднанні з антибіотиками. При усуненні різних патологій хребта схема, частота і тривалість процедур будуть зовсім іншими. Залежно від проблеми хребта, яку потрібно мінімізувати віброфони накладають на ті чи інші точки. Що стосується вибору режимів, частоти процедур і тривалості курсу, то вони визначаються не тільки вихідним станом хребта, але й вагою і віком пацієнта. Якщо мають місце якісь інші захворювання, наприклад, нирково-кам'яна хвороба, або патології легень, то відновлення хребта необхідно проводити під наглядом, у тому числі вузького спеціаліста (уролога або пульмонолога).

Краса це в першу чергу здоров'я

Навіть найкрасивіші і стрункі ноги не будуть радувати свою госпдиню, якщо вони болять. Больові відчуття при ходьбі можуть виникати через мозолі або наявності п'яткової шпори, позбутися якої складно, але можливо. Причому позбутися п'яткової шпори можна не вдаючись до оперативних методик і навіть в домашніх умовах. Для цього потрібно всього лише купити віброакустичний прилад. До речі незважаючи на те, що ціна пристрою невисока результати від його застосування вражають. Принаймні, з його допомогою у Вас є всі шанси позбутися раз і назавжди вугрової висипки, акне, мозолів, і навіть п'яткової шпори.

Перед тим як купити пристрій і почати його використовувати в обов'язковому порядку потрібно пройти комплексне медичне обстеження на предмет виявлення протипоказань і показань. Тільки на підставі попереднього огляду лікар зможе підібрати оптимальну методику, тривалість курсу і режими. В іншому випадку фонування не дасть потрібного ефекту.