По буднях з 9:00 до 18:00

Іригатори, звукові зубні щітки

Jetpik - американські іррігатори нового покоління. Це інноваційні пристрої потрійної дії, які поєдн..
3550грн.
Немає відгуків
Дійсно універсальний і економічний набір, який містить 4 насадки для ефективного очищення (моноструя..
1799грн.
Компакнтий бокс преміум 15х13х5,5 завжди зручно в'язати з собою в дорогу.Набір включає в себе:- 1 си..
2015грн.
Немає відгуків
Іригатор однострйний Hydro-jet (моноструя) завдяки водяному напору, гарантує міжзубний очищення, вид..
1454грн.
Немає відгуків
Іригатор порожнини рота PECHAM Professional показаний:- Для профілактики карієсу і пародонтиту- Для ..
1999грн.
Немає відгуків
Іригатор порожнини рота PECHAM Professional показаний:- Для профілактики карієсу і пародонтиту- Для ..
1999грн.
Немає відгуків
Pecham Black Travel це портативна зубна щітку для догляду за порожниною рота. Іригатор підходить для..
999грн.
Немає відгуків
Pecham White Travel це портативна зубна щітку для догляду за порожниною рота. Іригатор під..
999грн.
Немає відгуків
Металевий корпус Jetpik JP300 в розрізі має трикутний перетин, завдяки чому зручно лежить в руці. Го..
1799грн.
Немає відгуків
Металевий корпус Jetpik JP300 в розрізі має трикутний перетин, завдяки чому зручно лежить в руці. Го..
1799грн.
Немає відгуків
Металевий корпус Jetpik JP300 в розрізі має трикутний перетин, завдяки чому зручно лежить в руці. Го..
1799грн.
Немає відгуків
Металевий корпус Jetpik JP300 в розрізі має трикутний перетин, завдяки чому зручно лежить в руці. Го..
1799грн.
Немає відгуків
Металевий корпус Jetpik JP300 в розрізі має трикутний перетин, завдяки чому зручно лежить в руці. Го..
1799грн.
Немає відгуків
Металевий корпус Jetpik JP300 в розрізі має трикутний перетин, завдяки чому зручно лежить в руці. Го..
1799грн.
Немає відгуків
Аераційний фільтр Sowash дозволяє з'єднати систему Sowash із краном і нормально використовувати кран..
500грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 32 (всього 3 сторінок)

Звукова зубна щітка є лідером за популярністю серед всіх зубних щіток. Її ще називають щіткою для ледачих, так як вона сама виконує всі маніпуляції при чищенні зубів, варто тільки її піднести до зубів. Тут же, якісно очистити від мікробів язик, щоки, ясна та ін. дозволяє саме іригатор порожнини рота. Адже навіть електрична зубна щітка не здатна на 100% вичистити ні патогенну флору, ні наліт бактеріологічний, ні залишки їжі, які в процесі розкладання перетворюються на джерело інфекції, провокують розвиток стоматологічних патологій і викликають неприємний запах.

[ показати весь текст ]

Коли дивишся документальні фільми про африканські племена або австралійських аборигенів, даєшся диву як у людей, які досі не знають хто такий стоматолог, і що таке звукова зубна щітка, можуть бути такі хороші, здорові, гарні зуби. Тоді як середньостатистичний європеєць, особливо житель мегаполісу, не дивлячись на щоденний ретельний гігієнічний догляд за яснами і зубами за допомогою супер засібів, все одно змушений навідуватися до стоматолога з незавидною регулярністю.
Що стосується представників різних племен і народностей далеких від благ цивілізації, секрет криється саме в близькості до природи. Тобто на відміну від життя сучасної людини, життя аборигена позбавлене стресів і емоційних перевантажень, харчування у них правильне і раціональне, шкідливих звичок практично немає, а замість спеціальної косметики вони використовують дари природи, які, судячи з результатів набагато ефективніше їх синтетичних аналогів. Але причиною незадовільного стану зубів сучасної людини скоріше можна назвати не зовнішні фактори, а внутрішні, основним серед яких є НЕПРАВИЛЬНИЙ гігієнічний догляд. Адже просто почистити зуби with brush and toothpaste недостатньо. Догляд згідно з усіма правилами передбачає неодноразове використання протягом дня наступних пристосувань:

 • спеціальна dental floss;
 • звукова зубна щітка;
 • різноманітні ополіскувачі;
 • і, безумовно, іригатори.

Що ж це за чарівний інструмент?

Слово irrigation має латинське походження і перекладається як «поливання» або «зрошення». Безумовно, поняття іригації прийняте в медицині відрізняється від аналогічного поняття, але застосовного в сільському господарстві. Так, у лікарському лексиконі іригація означає лікувальну процедуру, яка передбачає обробку тканин спеціальною рідиною. У стоматологів - під тканинами розуміють порожнину рота, а в якості інструменту для «зрошення» використовують спеціальні (стоматологічні) іригатори.
За своєю суттю іригатор порожнини рота - це спеціальне пристосування, призначене для проведення більш якісної і ретельної обробки ясен, зубів тощо. Використання пристосування дозволяє не тільки видалити залишки їжі, але і позбутися від нальоту, який є основною причиною появи неприємного запаху. Крім того ці унікальні апарати знищують бактерії, покращують кровообіг в яснах, стимулюють роботу слинних залоз і виконують функції антисептиків.
За комплектацією іригатори відрізняються простотою, але залежно від моделі можуть відрізнятися за вартістю і функціональним особливостям.
Інструмент, що дозволяє ефективно очистити ротову порожнину відрізняється простотою експлуатації і позиціонується як прилад для щоденного (побутового) використання. Основними складовими частинами пристосування є:

 • гідронасос;
 • резервуар;
 • ручка з насадкою.

Принцип дії так само не відрізняється складністю. Так, включення приладу активізує роботу насоса (помпи) в якому створюється high pressure, яка подає з певною силою ополіскувач (теплий), використовуваний для поливання ротової порожнини. Тепла рідина, в залежності від призначення процедури, може подаватися у вигляді прицільного струменя або у форматі «душа».
Прицільний струмінь, який спрямований на певну ділянку здатний вимивати залишки їжі, різні бактерії і знімати наліт навіть з самих важкодоступних місць. Рідина, що подається у форматі душа, використовується для загального очищення, проведення антисептичної обробки порожнини і масажу ясен.
Якщо потрібно очистити ортодонтичну або dental construction (протези, коронки, імпланти, містки або брекети) фахівці рекомендують використовувати спеціально розроблені насадки для іригатора, за допомогою яких можна здійснювати якісний догляд за цими системами і тим самим продовжити термін експлуатації зубного протеза або моста.
До речі, саме насадки для іригатора дозволяють подавати рідину для поливання у вигляді прицільного струменя, який дуже добре очищає tooth pockets і міжзубні перегородки – місця, де залишки їжі накопичуються і перетворюються на продукт гниття, отруюючи ротову порожнину.
Виходячи з особистих переваг і фінансових можливостей, споживач може купити стаціонарний апарат, що працює від мережі або портативний іригатор, що функціонує на батарейках або від акумулятора. До речі, існують і такі моделі, які працюють від водопровідної системи. Кожен з варіантів має свої переваги, недоліки та особливості.

Правила вибору, поради експертів

Перед тим як вибрати і купити портативний іригатор або його стаціонарний аналог бажано проконсультуватися з лікарем стоматологом або, в крайньому випадку, подивитися відгуки споживачів, які вже користуються цим пристроєм.
Основними параметрами, які відрізняють якісний продукт від неякісного, фахівці називають:

 • потужність;
 • надійність конструкції;
 • якість і екологічність матеріалу;
 • зручність при експлуатації;
 • гарний зовнішній вигляд;
 • тривалий термін експлуатації;
 • застосування сучасних технологій при виробництві інструменту.

Безумовно, ціна якісного імпортного пристосування на порядок вище ніж аналога, виробленого вітчизняними компаніями. Але якщо врахувати, що і термін його експлуатації більш тривалий і функціонування самого пристрою більш ефективне, то питання ціни відходить на другий план.
Імпортні іригатори крім високих технологічних характеристик відрізняються:

 • ергономічною формою, зручною ручкою;
 • корпусом і деталями, виготовленими з міцних матеріалів (металу і пластика);
 • красивим і стильним дизайном.

Використовувати такий іригатор порожнини рота не тільки корисно, але й приємно, тим більше що відгуки споживачів про імпортні моделях тільки позитивні. Насадки для іригатора можуть, як входити в його комплектацію, так і купуватися окремо (все залежить від марки виробника і ціни).
При виборі пристрою так само потрібно враховувати частоту використання та умови експлуатації. Так, моделі, які працюють безпосередньо від водопровідної мережі, експерти купувати не рекомендують, так як якість рідини залишає бажати кращого і неякісна насичена хлором вода може не тільки звести до нуля лікувально-профілактичний ефект, але і зіпсувати сам інструмент.
Якщо апарат планується використовувати усіма членами сім'ї, то перевагу слід віддавати стаціонарним моделям, які працюють від електромережі. Не дивлячись на свої розміри (які більше ніж у портативних моделей) саме стаціонарний апарат більш зручний, практичний і надійний для частого використання. Крім того стаціонарні пристосування відрізняються розширеними функціональними властивостями, серед яких:

 • різноманітні за потужністю режими подачі води (слабкий, середній і потужний);
 • різноманітні за форматом режими подачі води (у вигляді струменя, в розпиленому вигляді, у вигляді імпульсно-пульсуючого потоку або безперервного).

До речі, можливість регулювати потужність подачі рідини для зрошення порожнини рота робить застосування «орошувача» доступним навіть для дітей. Хоча, фахівці вважають, що кращим засобом при догляді за зубами молодших членів сім'ї вважається дитяча електрична зубна щітка.
Стаціонарні системи укомплектовані спеціальними аксесуарами, які відрізняються і по функціоналу і за кольором. Так в комплектацію входять однакові за своїм функціональним призначенням насадки для іригатора, які при цьому мають різний колір. Таке колірне розмаїття використовується для зручності сімейного використання, так як кожен член родини може вибрати насадку певного кольору і користуватися її постійно. Існують так само насадки для іригатора, які відрізняються за своїм призначенням і можуть використовуватися для:

 • масажу ясен (конусоподібна головка);
 • чищення щік і язика від нальоту;
 • ретельного очищення tooth pockets;
 • очищення коронок, брекетів і ін. конструкцій.

Для мандрівників

Тим, хто часто виїжджає у відрядження і один готель змінює на інший, краще вибрати портативний іригатор, який відрізняється:

 • ергономічною формою;
 • легкою вагою;
 • компактними розмірами;
 • можливістю працювати без електромережі.

Такий інструмент, хоч і менш функціональний, ніж його стаціонарний варіант, але при цьому більш практичний, якщо йдеться про часті переміщеннях або tooth care в місцях, де немає доступу до електромережі. Він має тільки слабкий і сильний режими потужності подачі струменя, але враховуючи, що використовують його не для постійного (щоденного) догляду за порожниною рота, а тільки ситуативного (на час поїздки), то покупка портативної моделі так само доцільна. До речі, використовувати портативний прилад для щоденного догляду не варто ще і з технічної точки зору – акумулятор при такій частій експлуатації ризикує швидко вийти з ладу.
За допомогою спеціальної насадки пристосування можна перетворити на tooth brush. Але для правильного догляду за зубами і яснами все-таки потрібна традиційна або електрична зубна щітка. Адже навіть самий багатофункціональний апарат не здатний впоратися з завданнями, які вирішує електрична зубна щітка і паста.
Для того щоб вибрати найкращий інструмент для щоденного застосування не зайвим буде звернути увагу на його дизайн. Компактні розміри, наявність спеціальних пристосувань дозволяють кріпити його до стінки, роблять його експлуатацію набагато зручнішою і простішою. Так само слід переконатися що насадки для іригатора входять в комплектацію приладу.

Купити - це тільки півсправи

Для того щоб очищення зубів за допомогою «орошувача» дійсно мало лікувальний ефект, користуватися ним потрібно за певними правилами. Якщо прилад не під'єднується до водопроводу, слід резервуар заповнити теплою рідиною для зрошення. Ручка приладу, з попередньо одягненою насадкою, розміщується в роті і фіксується за допомогою губ. Фіксація повинна здійснюватися таким чином, щоб після процедури рідина, що використовується для зрошення, могла витікати назовні. Перед тим як включити прилад, фахівці рекомендують нахилитися над раковиною (для витікання рідини). Найскладніше – це направляти струмінь рідини на оброблювані ділянки під потрібним кутом. Так для очищення міжзубних проміжків і tooth pockets струмінь повинен бути прицільним і спрямованим на ясна під прямим кутом, крім того повинні використовуватися спеціальні насадки для іригатора. Якщо процедура зрошення проводитися з метою загального очищення рота і його антисептичної обробки, краще використовувати розпилюючий струмінь у вигляді душу. Для цього існують окремі насадки для іригатора.
Процедура обробки порожнини за допомогою «орошувача» займає 10-15 хвилин. При цьому чистку зубів за допомогою щітки ніхто не відміняв! Тобто в ідеалі зуби і десна обробляються за допомогою зрошувального інструменту тільки після того як була використана звичайна або електрична зубна щітка.

Кому можна, а кому ні...

Догляд за порожниною рота за допомогою зрошувального апарату показаний:

 • хворим на цукровий діабет;
 • пацієнтам з інфекційними захворюваннями порожнини рота;
 • людям з коронками, имплантами;
 • завзятим курцям;
 • жінкам в положенні;
 • дітям.

До речі, режим обробки ополіскувачем порожнини роту дитини повинен бути максимально щадним, а для основного очищення потрібна спеціальна дитяча електрична зубна щітка. Іригація для дітей проводиться тільки за участю дорослих, щоб убезпечити малюка від попадання рідини в систему дихальних шляхів. Допомогти в догляді за дитячими зубками допоможе електрична зубна щітка.
Іригація - це прекрасний спосіб профілактики розвитку таких патологій як гінгівіт, карієс, парадонтоз і парадонтит.
В якості рідини для іригації можна використовувати різні ополіскувачі, різні трав'яні настої і відвари. У будь-якому випадку кожен сам підбирає для себе оптимальний варіант. Але якщо має місце якась стоматологічна проблема, то краще проконсультуватися з лікарем.
Не дивлячись на користь іригації проведення зрошення ротової порожнини, має певні обмеження. Так протипоказання процедури зрошення стосуються людей:

 • з парадонтитом в гострій формі;
 • нещодавно перенесли стоматологічну операцію;
 • з тільки що встановленими коронками, брекетами та ін. конструкціями;
 • страждають серцево-судинними захворюваннями;
 • страждають частими кровотечами ясен.

Мати такі зуби як у представників африканських племен цілком під силу всім бажаючим, тим більше що для цього знадобитися лише бажання, трохи часу, звукова зубна щітка, хороша паста і апарат для зрошення та насадки для іригатора.
Звукова зубна щітка – це один з підвидів стандартних електричних щіток, кращий варіант tooth brush для ледачих. Чому для ледачих? Тому що звукова зубна щітка фактично сама чистить зуби, без активної участі користувача. Звукова зубна щітка швидко справляється зі своїм основним завданням, оскільки її використання займає не більше 2-х хвилин. Звукова зубна щітка оснащена спеціальним генератором високих частот, який і виробляє коливальні звукові хвилі. Саме за звуковий принцип дії така електрична зубна щітка і отримала свою назву.

Сьогодні споживач може вибрати найрізноманітніший арсенал для догляду за своїми зубами і яснами, який відрізняється і за ціною, і за марками виробників, і за призначенням, і за результатами використання.