Notice: Undefined index: name in /home/w/we4er1fb/we4er1fb.beget.tech/public_html/catalog/controller/extension/module/metaseo_anypage.php on line 71 Кисневий балончик з м'якою маскою 13л Праймед купити вигідно з доставкою
По буднях з 9:00 до 18:00

Кисневий балончик з м'якою маскою 13л Праймед

359грн.
В наявності
Інгалятор-балончик медичний з газов-кисневою сумішшю «ОСНОВНИЙ ЕЛЕМЕНТ» для індивідуальної кисневої терапії призначений для короткочасної подачі газової кисневої суміші з метою збагачення киснем вдихуваного повітря при нестачі кисню.Кисень підвищує імунітет, активізує обмін речовин, нормалізує сон. ...


Інгалятор-балончик медичний з газов-кисневою сумішшю «ОСНОВНИЙ ЕЛЕМЕНТ» для індивідуальної кисневої терапії призначений для короткочасної подачі газової кисневої суміші з метою збагачення киснем вдихуваного повітря при нестачі кисню.

Кисень підвищує імунітет, активізує обмін речовин, нормалізує сон. Балончик є найбільш простим і безпечним засобом боротьби з кисневим голодуванням - гіпоксією.

Дорослим для профілактики гіпоксії різного походження. Для проведення оксигенотерапії при захворюванні сердечно-судинної системи, алергії, астми, порушення сну, ослабленому імунітеті, фізичному і розумовому перенапруженні.


Використання інгалятора з м'якою маскою:

1. Зніміть захисну плівку з інгалятора.

2. Зніміть захисний ковпачок з балончика.

3. Одягніть сполучну трубку маски на насадку-розпилювач балончика.

4. Зробіть видих і прикладіть маску до обличчя на область носа і рота.

5. Натисніть на насадку-розпилювач і одночасно зробіть глибокий вдих.

6. Затримайте дихання на 2-3 секунди.

7. Зробіть видих.

 

Інгалятор «ОСНОВНИЙ ЕЛЕМЕНТ» - це аерозольний балончик з насадкою-розпилювачем та захисним ковпачком, наповнений киснево-газовою сумішшю без запаху і смаку.

Склад газової суміші: Кисень 90% і Азот 10% (62,5 мг)

Вміст балончика вивільняється за рахунок натискання на головку насадки-розпилювача. Киснево-газова суміш надходить в головку розпилювача, звідки здійснюється інгаляція.

Балончики одноразові, повторного заповнення не підлягають.

Киснево-газова суміш не є ліками.

Не містить ароматичних речовин і консервантів.

Потік (витрата л / сек) кисню при подачі його через жорстку або м'яку маску і без маски при повністю відкритому клапані-дозатор повинен бути не більше 0,16 ± 0,04 л / с;


Запобіжні заходи:

Балон знаходиться під тиском. Не підривати, не деформувати, не спалювати, не розкривати навіть після використання, не розпилювати поблизу відкритого вогню, не допускати контакту з нафтопродуктами і маслами. Вогненебезпечно. Маслоопасно.


Умови зберігання:

Зберігати при температурі від 5 ° до 30 °, уникаючи попадання прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 ° С, в недоступному для дітей місці, при відносній вологості не більше 60%, на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів, а від джерел тепла з відкритим вогнем - не менше 5 м.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.