По буднях з 9:00 до 18:00

Апплікатор Ляпко Дует 5,8 Ag

355грн.
В наявності
Дует крок голки - 5,8, розмір - 59х467 мм, кількість голок - 890. Аплікатор є еластичною гумовою пластиною із закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла.Апплікатор Ляпко Дует - це еластична гумова пластина з голками, у складі яких всі не...


Дует крок голки - 5,8, розмір - 59х467 мм, кількість голок - 890.

Аплікатор є еластичною гумовою пластиною із закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла.


Апплікатор Ляпко Дует - це еластична гумова пластина з голками, у складі яких всі необхідні для людського організму метали. Виріб призначений для широкого використання з лікувальною метою, а також як засіб профілактики для збереження і зміцнення здоров'я. Апплікатор підвищує загальний життєвий тонус, працездатність,  нормалізує обмін речовин, настрій, сон. Апплікатор Дует рекомендується використовувати дітям з невеликим шаром підшкірно-жирової клітковини або підвищеною чутливістю. Його можна застосовувати з іншими апплікаторами або самостійно на будь-які зони. Даний массажер можна носити під одягом у зонах найбільшого болю. Рекомендується носити апплікатор від 30 хв до 2-3 година.

Період використання виробу залежить від конкретної ситуації ( при синдромах «недостатності» і «надмірності»).
У другому випадку, захворювання характеризується підвищенням артеріального тиску, безсонням, гострими болями і дратівливістю. Рекомендують використовувати апплікатор в 2-гій половині дня або перед сном. Період використання аппіикатора Дует 15-30 хв. Для синдрому недостатності, який характеризується хронічними болями в нічний час доби, слабістю, сонливістю, зниженням чутливості, кращий час для використання виробу - це перша половина дня і ранок.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.