По буднях з 9:00 до 18:00

Апплікатор Ляпко пояс Малюк

430грн.
В наявності
Пристрій аплікаційної Ляпко плоске "Пояс малюк" складається з 6 пластин і 2 регульованих поясів, кількість голок - 960. Розмір кожної пластини - 36x84 мм. Завдяки надійним фіксаторам кріпиться на проблемні зони.Завдяки надійним фіксаторам, пояс кріпиться безпосередньо на зону болю, зону відображеної...


Пристрій аплікаційної Ляпко плоске "Пояс малюк" складається з 6 пластин і 2 регульованих поясів, кількість голок - 960.

Розмір кожної пластини - 36x84 мм. Завдяки надійним фіксаторам кріпиться на проблемні зони.

Завдяки надійним фіксаторам, пояс кріпиться безпосередньо на зону болю, зону відображеної болю, на зону іррадіації болю або зону проекції хворого органу, зону розташування біологічно активних точок і меридіанів. З урахуванням запропонованих схем, вплив можна виробляти на основні, додаткові і допоміжні зони по черзі, по черзі або вибірково.

Фіксатори забезпечують рівномірний притиск аплікатора до поверхні тіла і дають можливість рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час отримувати лікування. Фіксувати аплікатор-пояс можна самостійно, без сторонньої допомоги - легко, швидко, надійно і на будь-яких ділянках тулуба, кінцівок, суглобів. Для цього передбачено регулювання довжини пояса.


Тривалість сеансу залежить від того, який вид впливу необхідний:

• тонізування - від 7 до 10 хв;

• заспокійливий ефект - від 20 хв до 2 год;

• зняття гострого болю - від 10 до 15 хв;

• допомога при хронічному болі - від 30 хв до 2 год.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.