По буднях з 9:00 до 18:00

Аплікатор Ляпко Дует 6,2 Ag

327грн.
В наявності
Доступні варіанти
«Дует», крок голки - 6,2, розмір - 59х471 мм, кількість голок - 750. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Аплікатор Ляпко є еластичною гумовою пластиною із закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Аппли...


«Дует», крок голки - 6,2, розмір - 59х471 мм, кількість голок - 750.

Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Аплікатор Ляпко є еластичною гумовою пластиною із закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла.

Аппликатор Дует - це еластична гумова пластина з голками, у складі яких всі необхідні для людського організму метали. Виріб призначений для широкого використання з лікувальною метою, а також як засіб профілактики для збереження і зміцнення здоров'я. Апплікатор підвищує загальний життєвий тонус, працездатність, нормалізує обмін речовин, настрій, сон. Апплікатор Дует рекомендується використовувати дітям з невеликим шаром підшкірно-жирової клітковини або підвищеною чутливістю. Його можна застосовувати з іншими апплікаторами або самостійно на будь-які зони.

Даний массажер можна носити під одягом у зонах найбільшого болю. Рекомендується носити апплікатор від 30 хв до 2-3 годин.

Період використання виробу залежить від конкретної ситуації ( при синдромах «недостатності» і «надмірності»).
У другому випадку, захворювання характеризується підвищенням артеріального тиску, безсонням, гострими болями і дратівливістю. Рекомендують використовувати апплікатор в 2-гій половині дня або перед сном. Період використання апплікатора Дует 15-30 хв.
Для синдрому недостатності, який арактеризується хронічними болями в нічний час доби, слабістю, сонливістю, зниженням чутливості, кращий час для використання виробу - це перша половина дня і ранок. 

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.