По буднях з 9:00 до 18:00

Апплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

746грн.
В наявності
«Квадро», крок голки - 4,9, розмір - 106х460 мм, кількість голок - 2044. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.Апплікатор Ляпко «Квадро» - це еластична металева пластина. Цей виріб активізує захист організму, знімає головний біль, втому, бореться із хворобами, заряджа...


«Квадро», крок голки - 4,9, розмір - 106х460 мм, кількість голок - 2044.

Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Апплікатор Ляпко «Квадро» - це еластична металева пластина. Цей виріб активізує захист організму, знімає головний біль, втому, бореться із хворобами, заряджає енергією на цілий день.
Даний массажер можна носити під одягом у зонах концентрації акупунктурних точок і в зонах найбільшого болю. Рекомендується носити апплікатор від 30 хвилин до 2-3 годин. Період використання виробу залежить від конкретної ситуації ( при синдромах «недостатності» і «надмірності»).
У другому випадку, захворювання характеризується  підвищенням артеріального тиску, безсонням, гострими болями і дратівливістю. Рекомендують використовувати апплікатор у другій половині дня або перед сном. Період використання апплікатора Квадро 15-30 хв.
Для синдрому недостатності, який характеризується хронічними болями в нічний час доби - слабістю, сонливістю, зниженням чутливості, кращий час для використання виробу - це перша половина дня і ранок. 

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.