По буднях з 9:00 до 18:00

Апплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

758грн.
В наявності
Пристрій Ляпко «Квадро», крок голки - 5,8, розмір - 118х470 мм, кількість голок - 1780. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Є універсальним аплікатором і може застосовуватися на будь-які зони. При бажанні може бути розрізаний подовжньо і / або поперечно на 2 або 4 ...


Пристрій Ляпко «Квадро», крок голки - 5,8, розмір - 118х470 мм, кількість голок - 1780.

Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Є універсальним аплікатором і може застосовуватися на будь-які зони. При бажанні може бути розрізаний подовжньо і / або поперечно на 2 або 4 аплікатора для вибіркової дії на окремі зони тіла з індивідуальним регулюванням тривалості впливу кожного аплікатора.


Апплікатор Ляпко «Квадро» — це еластична металева пластина. Цей виріб активізує захист організму, знімає головний біль, втому, бореться із хворобами, заряджає енергією на цілий день.
Даний массажер можна носити під одягом у зонах концентрації акупунктурних точок і в зонах найбільшого болю. Рекомендується носити апплікатор від 30 хвилин до 2-3 годин. Період використання виробу залежить від конкретної ситуації ( при синдромах «недостатності» і «надмірності»).
У другому випадку, захворювання характеризується підвищенням артеріального тиску, безсонням, гострими болями і дратівливістю. Рекомендують використовувати апплікатор у другій половині дня або перед сном. Період використання апплікатора Квадро 15-30 хв.
Для синдрому недостатності, який арактеризується хронічними болями в нічний час доби - слабістю, сонливістю, зниженням чутливості, кращий час для використання виробу - це перша половина дня і ранок. 

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.