По буднях з 9:00 до 18:00

Аплікатор Ляпко Квадро 6,2 Ag

688грн.
В наявності
Пристрій аплікаційної Ляпко «Квадро», крок голки - 6,2, розмір - 117х471 мм, кількість голок-1500. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Апплікатори Ляпко — це валики, пластини еластичні, пояси-аппликатори,у яких голки виготовлені з необхідних для нормального функ...


Пристрій аплікаційної Ляпко «Квадро», крок голки - 6,2, розмір - 117х471 мм, кількість голок-1500.

Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Апплікатори Ляпко — це валики, пластини еластичні, пояси-аппликатори,у яких голки виготовлені з необхідних для нормального функционироивания  для організму металів: міді, цинку,  заліза, срібла, нікелю. Основними факторами оздоровлення є  виникаючі на вістрях голок у шкірі, микроелектрофорез металів у внутрішні середовища організму. Хоча апплікатори Ляпко в процесі використання і мають контакт зі шкірою, але не ушкоджують її.

Массажер Ляпко, при відсутності побічних ефектів в організмі, активізує захисні функції організму, мобілізує їх на боротьбу із хворобою.Для очистки апплікаторів Ляпко вдома використовують мийні засоби, промивають їх водою і просушують (бажано феном), у медичних установах - використовують дезрозтвори без хлору. Термін використання апплікатора Ляпко п'ять-сім років.

Використання плоских апплікаторов — найбільш еффективний  спосіб, за допомогою якого можна зняти втому та головний біль, зарядитися енергією на день. 

Для носіння в зонах найбільшого болю, а також у тигерних зонах, у зонах концентрації акупунктурних точок - краще підходять маленькі апплікатори, які можна носити під одягом, бинтом, поясом, пов'язкою. Їх рекомендуетсь носити від 30 хв до 2-3 годин. 

Для одержання стійкого позитивного ефекту, потрібно використовувати різні апплікатори Ляпко залежно від ситуації. Рекомендується мати універсальний набір апплікаторов Ляпко : апплікатор Ляпко плоский 1-2 , аппликатор Ляпко маленький 2-3шт, апплікатор Ляпко супутник 1-2шт, апплікатор Ляпко валик 1-2шт. 

Залежно від чутливості шкіри підбирається крок апплікатора. Апплікатори Ляпко і валики із кроком 3,5-5.8мм, рекомендують людям з ніжною шкірою, худорлявої статури, дітям, людям з підвищеною чутливістю.

Тривалість використання залежить від конкретної ситуації. Основними прийнято вважати синдроми «надмірності» і синдроми «недостатності».

У першому випадку, який характеризується гострими болями, підвищенням артеріального тиску, дратівливість і бессонниця, рекомендують використовувати апплікатор Ляпко перед сном або в другій пловині дня. Тривалість використання плоского апплікатора Ляпко 15-30 хвилин і більше, а для валика 10-15 хвилин.  

Для синдрому недостатності, який характеризується виникаючими в нічний час хронічними болями, слабістю, зниженням чутливості, а також сонливістю, краще використовувати апплікатор в першій половині дня. Тривалість використання плоского апплікатора Ляпко 7-10 хвилин і більше, а для валика 3-7 хвилин.

Показання до застосування:

 - Захворювання судин і серця: гіпотонія, гіпертонія, варикозне розширення вен, стенокардія, кардіосклерозю.

- Захворювання і травми опорно-рухового апарата: міозити, перенапруга нервово-м'язового апарата, трендовагініт, міалгія, сколіоз, травми зв'язкового апарата хребетного стовпа і суглобів кінцівок, післяопераційні стани, травми, переломи кісток

- Захворювання шлунка і органів травлення: гіпотонія шлунка, гастрити,  дискинезії кишечнику, виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки, печінкова колька, коліти (запори), панкреатит, дискинезії жовчного міхура

- Захворювання нервової системи: остеохондроз хребта, реабілітація після черепно-мозкових травм та інсультів, неврити, люмбаго, міастенія, невралгії, спастичні паралічі, сексуальні неврози, істерія, неврастенія, безсоння, мігрень, нічний Енурез, дитячий церебральний параліч, хвороба Рейно

Жіночі хвороби:
а) андексити б) порушення овариально-менструального циклу (аменорея, дисменорея) в) безплідність г) клімактеричний синдром д) безплідність.

Застосування апплікатора ляпко при захворюваннях органів дихання:
а) ангіни б) нежить в) бронхіти  г) бронхіальна астма; (у т.ч. алергійного походження) д) ларингіти  е) пневмонія

Застосування апплікатора ляпко в акушерстві:
а) гіпо- і гіпергалактія б) ранні токсикози в) знеболювання і регулювання родової діяльності, відновлення в післяпологовому періоді і після Кесерева.  г) збереження вагітності

Нашкірні хвороби:
 а) кропивниця б) нейродерміт в) шкірна сверблячка   г) екзема.

Ендокринні захворювання:
а) цукровий діабет б) гіпотиреоз, гіпертиреоз в) аліментарне ожиріння.

Апплікатор Ляпко,використання в урології :
а) брунькова колька б) цисталгії в) гломерулонефрит, пієлонефрит  г) цистити д) аденома передміхурової залози е) простатити; ж) аденома передміхурової залози

Апплікатор Ляпко,використання в зтоматологии:
а) стоматит б) парадонтоз в) зубний біль г) знеболювання при стоматологічних операціях 

Зняття абстинентного синдрому при алкоголізмі і тютюнокурінні.
Відновлення життєвого тонусу, гарного настрою та працездатності.

Для очистки апплікаторів Ляпко вдома використовують мийні засоби, промивають водою і просушують(бажано феном), у медичних установах - використовують дезфнфікаючі зсоби без хлору. Термін  використання аппликатора Ляпко п'ять-сім років..

 

 

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.