По буднях з 9:00 до 18:00

Апплікатор Ляпко Шанс 5,8 Ag

382грн.
В наявності
Пристрій аплікація Ляпко «Шанс», крок голки - 5,8, розмір - 118х235 мм, кількість голок - 890. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Колір: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний. Аппликатор Ляпко Шанс— це еластична металева пластина. Цей виріб активізу...


Пристрій аплікація Ляпко «Шанс», крок голки - 5,8, розмір - 118х235 мм, кількість голок - 890.

Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Колір: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний.

Аппликатор Ляпко Шанс— це еластична металева пластина. Цей виріб активізує захист організму, знімає головний біль, утому, бореться із хворобами, заряджає енергією на цілий день.

Даний массажер можна носити під одягом у зонах найбільшого болю. Рекомендується носити апплікатор від 30 хв до 2-3 годин.
Період використання виробу залежить від конкретної ситуації ( при синдромах «недостатності» і «надмірності»).
У другому випадку, захворювання характеризується порушенням, підвищенням артеріального тиску, безсонням, гострими болями і дратівливістю. Рекомендують використовувати апплікатор в 2-гій половині дня або перед сном. Період використання апплікатора Супутник 15-30 хв.
Для синдрому недостатності, який арактеризується хронічними болями в нічний час доби, слабістю, сонливістю, зниженням чутливості, кращий час для використання виробу - це перша половина дня і ранок.

 

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
22.11.2017
Пользуемся ковриком всей семьей больше 10 лет: один дома возле кровати всегда под рукой, второй на даче.Когда у мужа бессонница ,положил под поясницу ,через минуту храп.Используем в основном для поясничной боли.