По буднях з 9:00 до 18:00

Апплікатор Ляпко Супутник 6,2 Ag

177грн.
В наявності
«Супутник Плюс», крок голки - 6,2, розмір - 59 х 235 мм, кількість голок - 375. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.Апплікатор Ляпко Супутник- це еластична гумова пластина із закріпленими на ній голками, у складі яких є всі необхідні для людського організму метали. ...


«Супутник Плюс», крок голки - 6,2, розмір - 59 х 235 мм, кількість голок - 375.

Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.


Апплікатор Ляпко Супутник- це еластична гумова пластина із закріпленими на ній голками, у складі яких є всі необхідні для людського організму метали. Виріб призначений для широкого використання з лікувальною метою, а також як засіб профілактики для збереження та зміцнення здоров'я. Апплікатор підвищує загальний життєвий тонус, працездатність, нормалізує обмін речовин, настрій, сон. Супутник створений для локального використання в районі поперекового, шийного і грудного відділів хребта. Його також можна використовувати замість гірчичників.
Даний массажер можна носити під одягом у зонах найбільшого болю. Рекомендується носити апплікатор від 30 хв до 2-3 годин.
Період використання виробу залежить від конкретної ситуації ( при синдромах «недостатності» і «надмірності»).
У другому випадку, захворювання характеризується порушенням, підвищенням артеріального тиску, безсонням, гострими болями і дратівливістю. Рекомендують використовувати апплікатор в 2-гій половині дня або перед сном. Період використання апплікатора Супутник 15-30 хв.
Для синдрому недостатності, який арактеризується хронічними болями в нічний час доби, слабістю, сонливістю, зниженням чутливості, кращий час для використання виробу - це перша половина дня і ранок.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.