По буднях з 9:00 до 18:00

Аплікатор Ляпко Супутник Плюс 5,8 Ag

193грн.
В наявності
«Супутник», крок голки - 4,9, розмір - 53х230мм, кількість голок - 511. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Для чутливої шкіри. Застосовується локально в районі шийного відділу хребців, грудного і поперекового відділу хребта, може носитися а зонах найбільшого бо...


«Супутник», крок голки - 4,9, розмір - 53х230мм, кількість голок - 511.

Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.


Для чутливої шкіри. Застосовується локально в районі шийного відділу хребців, грудного і поперекового відділу хребта, може носитися а зонах найбільшого болю. При простудних захворюваннях може використовуватися замість гірчичників.

Апплікатори Ляпко — це еластичні пластини, валики і апплікатори-пояса, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок виникаючого у шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму. Апплікатори Ляпко в процесі використання стикаються зі шкірою, не ушкоджуючи її, і не маючи контакту із кров'ю. Оздоровлення в русі — подвійний ефект!

Відсутність побічних ефектів змушує захисні функції організму "прокинутися" і ввімкнутися в активну боротьбу з недугою. У лікувальних установах для обробки апплікаторів використовуються нехлоридні дезрозчини (лизоформіни). В домашніх умовах — обробка миючим розчином, промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (феном). При правильному використанні апплікатора його термін служби становить 5 - 7 років.

Застосування плоских апплікаторов — самий оптимальний спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усунути біль, зняти утому, а ранком зарядитися життєвою енергією на цілий день.

Маленькі апплікатори можуть застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, триггерних зонах, у зонах найбільшого розташування акупунктурних крапок. Маленькі апплікатори рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або зміцнювальною пов'язкою. Час носіння від 30 хвилин до 2 - 3 -х годин.

Для досягнення стійкого лікувального ефекту необхідно застосовувати різні апплікатори в кожному конкретному випадку, тому в домашній аптечці рекомендується мати універсальний комплект апплікаторовз: 2-х плоских (подвійних або одинарних), 2 - 3 маленьких, 1 -2 апплікатора - супутника, 1 - 2 валиків, наприклад, універсальний або лицьовий великий.

Крок апплікатора підбирається по індивідуальній шкірній чутливості, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати апплікатори і валики із кроком між голками 3,5 - 5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних у конкретному випадку симптомів. При синдромі «надмірності» (гострі та інтенсивні болі, дратівливість, порушення, безсоння) рекомендується використовувати апплікатори в другій половині дня або перед сном. Тривалість впливу для валика 10 - 15 хв, для плоского апплікатора 15 - 30 хв і більше.

При синдромі «недостатності» (хронічні болі, що найчастіше виникають у нічний час, сонливість, слабість, зниження чутливості, в ослаблених хворих і старих) вплив ефективний у ранкові години і першу половину дня. Тривалість накладання апплікатора 7 - 10 хв, валик 3 - 7 хв.

У лікувальних установах для обробки апплікаторів використовуються нехлоровмісткі дезрозчини (лізоформіни).

У домашніх умовах — обробка миючим розчином, промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (феном).

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.