По буднях з 9:00 до 18:00

Массажери


Масаж рекомендований в рамках всіх форм догляду за здоров'ям, фітнесу та тренінгу. Поряд з посилення..
1450грн.
У массажера MG 145 Beurer знаходяться обертові масажні головки, які імітують руху масажу шиацу.За до..
3350грн.
Дорожній міні-массажер Beurer  для розслаблення у вільну хвилинку. Міні-массажер Розсла..
730грн.
Цифровий електростимулятор Beurer для використання при болях у районі попереку. 4 запрограмован..
2890грн.
Немає відгуків
Водонепроникний прилад для масажу та пілінгу оснащений насадкою для пілінгу: одна сторона покрита лю..
850грн.
Немає відгуків
Массажер для тіла Beurer. Дуже ефективний детонаційний массажер. Массажер для тіла з інфрачервоним п..
5060грн.
Немає відгуків
Масажер для ніг Beurer FM 60:18 масажних головок для якісного шиацу-масажу стоп по всій довжині одно..
4399грн.
Немає відгуків
Особливості:Комплект масажних банок для домашнього та професійного використання.Виготовлені з міцног..
1199грн.
Немає відгуків
Масажна подушка MG 135 від Beurer ідеально підходить для розслабляючого масажу тіла у Вас вдома. Зав..
2820грн.
Немає відгуків
Масажна подушка ZET 827 - має жорсткий корпус, вбудовані масажні ролики обертаються по або проти год..
3320грн.
Немає відгуків
Масажна матрац ZENET ZET-778 Лікувальний ефект значно посилюється за допомогою функції нагріву...
1890грн.
Немає відгуків
Масажний матрац ZET-780 оснащений масажними роликами. Лікувальний ефект значно посилюється за допомо..
2310грн.
Немає відгуків
Пояс для стимуляції м'язів живота працює за принципом електричної стимуляції м'язів (EMS).Характерис..
2260грн.
Немає відгуків
Прагнете назавжди позбутися целлюліта?Вам допоможе антицеллюлітний массажер Beurer CM50. За допомого..
2340грн.
Немає відгуків
Массажер для шиї глибокого впливу Beurer Розслаблюючий масаж плечей і шиї , Що Поплеску..
4489грн.
Показано з 1 по15 з 41 (всього 3 сторінок)

 

Якщо і є один з найдавніших і при цьому один з найбільш ефективних способів лікування, який прийшов до нас з самої глибокої давнини – то це масаж. Для масажу не існує ні віку, ні статусу, ні статі. Без сумніву процедура масажу потрібна як людям із характерними захворюваннями організму так і абсолютно здоровим. Але працюючим людям іноді так важко виділити час на похід до професійного масажиста. На щастя, є альтернатива. Купити найрізноманітніші масажери для самомасажу можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua.

[ показати весь текст]

Унікальність масажних процедур полягає в тому, що вони підходять і чоловікам, і жінкам і дітям, і новонародженим, і людям середнього і літнього віку, і домогосподарки, і керівнику компанії. Існує кілька способів пройти курс терапії за допомогою масажних процедур:

 • звернутися до лікарів;
 • скористатися послугами професійних масажистів;
 • ризикнути і довірити своє здоров'я мануалами самоучкам;
 • купити домашній масажер, і  проводити так званий самомасаж.
Кожен з цих методів має свої переваги. Проте звернення до самоучок-цілителів може бути ризикованим для здоров'я людини. Якщо послуги професіоналів з певних причин недоступні (відсутність часу або фінансів), то самомасаж є найкращим і правильним рішенням. Але враховуючи величезний асортимент спеціальних пристосувань, які пропонують як вітчизняні, так і західні виробники, пересічний споживач може просто заплутатися і не зуміти правильно підібрати потрібний прилад. Уникнути це можна:
 • якщо скористатися консультацією продавця;
 • вдатися до рекомендацій лікаря;
 • самостійно розібратися із видами, типами масажерів, їх призначенням, сферою застосування та умов експлуатації.

Історична довідка

Масажери це аж ніяк не винахід сучасності. Безумовно, сучасні виробники пропонують унікальні засоби, здатні проводити масажні процедури на всіх частинах тіла. Так, лікарі з Давньої Греції використовували спеціальні шкребниці, а японські лікарі використовували спеціальні молоточки. Стародавня Русь, яка славилася своїми знахарями і відунами так само «подарувала» світу різні техніки масажу і спеціальні пристосування для його проведення. Знамениті вінички, якими «пригощали» в лазні по праву можна назвати масажерами першого покоління.
 18 століття можна назвати розквітом історії масажу, так як саме в цей період з'явилися перші справжні масажери, які позиціонуються як перші апарати, що дозволяють з допомогою вібрації впливати на організм як локально, так і в загальному. Звичайно, перші масажери не тільки відрізнялися гучною роботою, але і вражали своїми габаритами і вагою. Так, перенести перший масажер було практично неможливо.І ефективність перших прототипів була, м'яко кажучи, не самого високого рівня. У процесі постійного вдосконалення і апгрейдинга, а також впровадження різних нових технологій, сучасні масажні пристосування не тільки стали більш компактними і легкими, але і безшумними, ергономічні і зручні у використанні. 

Масаж і прилад – взаємозв'язок

На сьогодні складно сказати, скільки технік і видів масажу існує в світі. Так існують механічні масажні техніки і масаж за допомогою спеціальних агрегатів (тобто апаратний масаж). Всі апарати (масажери) відрізняються не тільки формою, розмірами, вагою, але і принципом пристрою і призначенням. Найбільш часто вживаними вважаються:

 • пневмомасаж;
 • гідромасаж;
 • вібромасаж.
Залежно від обраної техніки використовують:
 • універсальне пристосування (для різних частин тіла);
 • масажер для тіла;
 • масажер для обличчя
 • масажер для голови;
 • масажер для ніг;
 • масажер для стоп;
 • масажер для очей;
 • антицелюлітний масажер та ін.
Так в залежності від виду і типу масажера, можна проводити процедури шляхом розтирання або погладжування, поплескування або розминання, вібрація тощо. У будь-якому випадку, якщо масаж буде здійснюватися з допомогою правильно підібраного пристосування, результатом буде:
 • підвищення м'язової активності;
 • активізація кровотоку в тканинах і органах;
 • активізація обмінних процесів;
 • покращення загального стану організму;
 • усунення слабкості і нездужання різної природи.

Масаж вдома – це можливо

Завдяки тому, що виробники спеціального оснащення пропонують найрізноманітніші пристрої, сьогодні будь-який бажаючий може придбати потрібний масажер доступний за ціною і оптимальний за своїм функціональним параметрам. Так побутовий вакуумний масажер електричний або лазерний запросто замінить руки професійного масажиста (послуги якого, до речі, коштують недешево), і дозволить впливати на проблемну ділянку і проводити терапевтичну дію. 
Що ж може зробити звичайний електричний масажер або роликовий масажер, при регулярному і правильному використанні?
Регулярне застосування спеціальних пристосувань:

 • зміцнює м'язовий і зв'язковий апарат (масажер для ніг і тіла);
 • підвищує еластичність шкіри (масажер для тіла або особи);
 • розгладжує зморшки (масажер для обличчя);
 • покращує роботу захисно-імунних систем (масажер для голови);
 • прискорює обмінні процеси (масажер для ніг та тіла, антицелюлітний масажер);
 • стимулює нервову діяльність (масажер для шиї, масажер для голови, масажер для очей);
 • нормалізує сон (масажер для голови, масажер для очей);
 • покращує зір, знімає «очну» втому (масажер для очей) та ін.

Враховуючи унікальні властивості спеціальних пристосувань для проведення впливу на організм за допомогою масажних процедур, масажери незамінні при лікуванні таких патологій як шийний або попереково-крижовий радикуліт, вегетативний або невротичний розлад та ін. Крім того що масажери здатні усувати деякі захворювання і запобігати виникненню складних патологій, вони незамінні при косметичних процедурах. Так антицелюлітний масажер як і масажер для обличчя і масажер для тіла здатні значно поліпшити зовнішній вигляд людини.

Види приладів

Інтернет магазин масажерів пропонує великий асортимент пристосувань, які відрізняються і за силою впливу, і по техніці, і по локалізації для якої розроблені. 
Сьогодні можна купити пристосування, які мають різне місце застосування:

 • масажер для обличчя. Враховуючи, що в людини це дуже ніжна частина тіла, яка потребує особливого делікатного підходу, масажер для обличчя працює дуже легке і при цьому він чинить ефективний вплив, який не може пошкодити тонку ніжну шкіру.  Масажер для обличчя позиціонується як прилад, що використовується з косметичною метою, але зустрічаються моделі, які здатні усувати легкі проблеми неврологічної природи;
 • масажер для ніг відрізняється від решти видів силою впливу на оброблювану ділянку. Це пов'язано з тим, що шкіра на стопах більш груба, ніж на інших ділянках тіла. Так як догляд за ногами передбачає проведення певних процедур кожен день, то масажер для ніг напевно вважається одним із тих, що найбільш часто купуються. На щастя, у покупця є можливість купити доступний за ціною масажер для ніг, який відрізняється високою ефективністю і результативністю. Масажер для ніг здатний впливати на рефлексогенні зони і тим самим поліпшити роботу внутрішніх систем і органів;
 • масажер універсальний використовується для проведення процедур в області спини, шиї, рук і ніг. Сьогодні можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua придбати за цілком доступною ціною масажер для спини у вигляді крісла, масажер для шиї у вигляді подушки, масажер для тіла у вигляді пояса або накидки, масажер для ніг у вигляді взуття  та ін

Ще про види

В залежності від принципу дії сьогодні в аптеках медтехніки або інтернет-магазині можна купити масажери:

 • механічні. До механічних приладів відносять різні щітки, мочалки та ін. Так найпопулярнішим на сьогодні є роликовий масажер який впливає на оброблювану поверхню за допомогою роликів. Не менш популярними є кулькові та масажери на кісточках. Механічний масажер для спини або шиї, голови або ніг не тільки доступний за ціною, але і простий у використанні, що додає йому популярності серед споживачів;
 • рефлекторні. Такі пристосування мають схожий з механічними принцип дії, але при цьому мають свої особливості. Найвідомішим серед рефлекторних по праву вважається аплікатор Кузнєцова. Так само можна купити рефлекторні масажери у вигляді тапочок або сандаль, устілка яких відрізняється рифленою структурою. Такий масажер для ніг дуже популярний серед всіх типів покупців незалежно від віку;
 • элеткричні. У даному виді масажерів є два підвиди (імпульсні і вібруючі). Перші впливають на шкіру і м'язи за допомогою слабкого змінного струму. Другі – впливають за допомогою електричного струму. До речі, в магазині спеціального оснащення можна купити електричний роликовий масажер, в якому ролики приводяться в дію електрострумом;
 • магнітні, в яких у ролі діючої сили виступає електромагнітне поле. З допомогою такого «агрегату» можна значно підвищити працездатність пацієнта і зміцнити його імунну систему.  Магнітний масажер для тіла або його частини відрізняється компактністю і мультифункциональностью. Так, якщо використовувати різні насадки, купити які можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua, це дозволить масажер для тіла перетворити в масажер для голови або масажер для шиї. Сучасні моделі оснащені додатковими опціями і сьогодні можна придбати магнітний масажер для тіла або голови, в якому магнітне поле співіснує з ІЧ випромінюванням, що в рази підвищує ефективність застосування приладу;
 • вакуумні. Вакуумний масажер працює за принципом баночного масажу. Вакуумний масажер оснащений спеціальною насадкою, в якій розріджується повітря за допомогою електроструму, що дозволяє підсилювати циркуляційні процеси в крові. Вакуумний масажер завдяки своїм унікальним властивостям позиціонується як антицеллюлитый масажер і є must have для будь-якого салону краси і СПА центру;
 • водні (а вірніше гидромасажери), у яких вплив на шкіру надають цівки води, що генеруються через форсунки з допомогою підвищеного тиску, завжди були дуже популярні. Так розрізняють великі гідромасажні ванни або компактні побутові масажери для ніг (стоп), які знайшли широке застосування в побуті при догляді за ногами;
 • лазерні. Не дивлячись на те що масажер лазерний довгий час використовувався тільки в салонах, сьогодні його можна придбати і для побутового застосування. Правда вартість такого агрегату на порядок вище, ніж на традиційний масажер для тіла або обличчя. 

Чи існують протипоказання?

Як не дивно, але навіть самий простенький і нешкідливий масажер для ніг, тіла  або обличчя може використовуватися не завжди. Так масажер для тіла не рекомендують використовувати якщо має місце загострення будь-якого хронічного захворювання.
Масажер для тіла, масажер для ніг, масажер для спини і масажер для шиї НЕ варто використовувати у випадку грипу або застуди.
Універсальний масажер для тіла і масажер для спини не рекомендують використовувати при хронічних декомпенсионных хворобах серцевої або дихальної систем.
Масажер для спини, як і універсальний масажер для ніг і тіла не слід застосовувати вагітним жінкам
Якщо має місце пошкодження шкірного покриву, то від використання масажера краще відмовитися або застосовувати його не впливаючи на проблемну ділянку.
Оскільки є певні протипоказання, і випадки, при яких проведення масажу за допомогою спеціальних пристосувань можуть мати негативні наслідки, перед тим як купити той чи інший вид приладу (масажер для голови, масажер для шиї, масажер для спини або масажер для ніг) краще проконсультуватися з лікарем.
Який прилад вибрати:

 • ручний масажер;
 • механічний;
 • електричний масажер - залежить від різних факторів, у тому числі від очікуваного ефекту. 
Ручний масажер більш дешевий за ціною і при цьому більш простий у використанні. Електричний масажер може коштувати досить дорого, але при цьому результати від його використання вражають. 
Масажери можуть відрізнятися і за матеріалом, з якого вони виготовлені. Особливим попитом у споживача користуються масажер для спини і масажер для шиї, виготовлений з натурального дерева. Масажер для голови може бути виготовлений з дерева і металу (нержавійки). Ну а масажер для спини, масажер для плечей і масажер для шиї можуть бути як дерев'яні, так і металеві і навіть пластикові. 
Головна умова результативності самомасажу це не стільки якісний масажер скільки його правильне і регулярне використання.