По буднях з 9:00 до 18:00

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-503

1980грн.
В наявності
Карбоновий обігрівач ZET 503 - легко обігріває великі приміщення при невеликому споживанні електроенергії. Економічні карбонові обігрівачі Zenet ZET-503 мають режим обертання на 180º. Прилад ефективно нагріває людини і об'єкти на відстані в 3-4 метри.Звичайні конвекційні обігрівачі спочатку гріють п...


Карбоновий обігрівач ZET 503 - легко обігріває великі приміщення при невеликому споживанні електроенергії. Економічні карбонові обігрівачі Zenet ZET-503 мають режим обертання на 180º. Прилад ефективно нагріває людини і об'єкти на відстані в 3-4 метри.

Звичайні конвекційні обігрівачі спочатку гріють повітря, а потім повітря гріє об'єкти всередині приміщення. Але повітря має погану теплопровідність. До того ж відбувається витік теплого повітря через стіни і щілини, і частина тепла просто не доходить до об'єктів. У разі обігріву інфрачервоним випромінюванням відбувається нагрів освітлюваних предметів. Саме предмети первинно акумулюють тепло, стаючи джерелом тепла в приміщенні.

З іншого боку, теплопровідність карбонової нитки обігрівачів ZENET набагато вище, ніж у будь-яких інших обігрівачів, що використовують звичайну металеву дріт як нагрівальний елемент (масляні, керамічні і т.д.). В результаті перерахованого, при використанні обігрівача 6-8 годин на добу він економить істотну суму на місяць. Обігрівач окупиться за сезон.


Переваги приладу:

Найвища продуктивність тепла

Невелике споживання електрики

Акумулювання тепла

Миттєвий обігрів - вироблене тепло може бути орієнтоване саме на людину

Нагрівальний елемент має довговічний термін експлуатації і захищений від проникнення вологи

Здатність обертатися на 180 градусів (можливість відключення даної функції)

Автоматичне відключення при падінні або нахилі

Автоматичне відключення при перегріві

Швидке охолодження після відключення

Не сушить повітря

Не спалює кисень.


Технічні характеристики:

Напруга (В) 220

Потужність (Вт) 600/1200

Розміри (См) 35 * 16,5 * 65

Вага (Кг) 2,9

Режими роботи 2

Виробник Zenet

Гарантія 1 рік

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.