По буднях з 9:00 до 18:00

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-507

1250грн.
В наявності
Карбоновий обігрівач ZET 507 - легко обігріває великі приміщення при невеликому споживанні електроенергії. ЕПрилад ефективно нагріває людину і об'єкти на відстані в 3-4 метри.Звичайні конвекційні обігрівачі спочатку гріють повітря, а потім повітря гріє об'єкти всередині приміщення. Але повітря має п...


Карбоновий обігрівач ZET 507 - легко обігріває великі приміщення при невеликому споживанні електроенергії. ЕПрилад ефективно нагріває людину і об'єкти на відстані в 3-4 метри.

Звичайні конвекційні обігрівачі спочатку гріють повітря, а потім повітря гріє об'єкти всередині приміщення. Але повітря має погану теплопровідність. До того ж відбувається витік теплого повітря через стіни і щілини, і частина тепла просто не доходить до об'єктів. У разі обігріву інфрачервоним випромінюванням відбувається нагрів освітлюваних предметів. Саме предмети первинно акумулюють тепло, стаючи джерелом тепла в приміщенні.

З іншого боку, теплопровідність карбонової нитки обігрівачів ZENET набагато вище, ніж у будь-яких інших обігрівачів, що використовують звичайну металеву дріт як нагрівальний елемент (масляні, керамічні і т.д.). В результаті перерахованого, при використанні обігрівача 6-8 годин на добу він економить істотну суму на місяць. Обігрівач окупиться за сезон.


Технічні характеристики:

Напруга: 800 W, 220-240 V

Частота: 50-60 Hz

Кількість режимів роботи: 2

Два положення потужності: 450/900 Вт

Площа приміщення, до 30 м2

Габаритні розміри: 140 х 140 х 640 мм

Вага: 4,2 кг.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.