По буднях з 9:00 до 18:00

Масажні столи


Оберіть підкатегорію

Технічні характеристики:  -Довжина столу 172 см + підголовник 25 см  -Ширина 61 см&n..
4080грн.
Характеристики:довжина (без підголівника) 190 смширина (без підлокітників) 70 смвисота від 61 до 87 ..
7770грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 185 смширина (без бічних підлокітників) 70 смвисота від 61..
5600грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 185 смширина (без бічних підлокітників) 70 смвисота від 61..
4970грн.
Немає відгуків
Характеристика:довжина (без підголівника) 195 смширина 76 смвисота від 61 до 87 сммаса 18,5 кгробоче..
9195грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 185 смширина (без бічних підлокітників) 70 смвисота від 61..
5390грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 185 смширина (без бічних підлокітників) 70 смвисота від 61..
5545грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 185 смширина (без підлокітників) 70 смвисота від 61 до 87 ..
4759грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 190 смширина (без бічних підлокітників) 70 смвисота від 61..
8360грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 185 смширина (без бічних підлокітників) 70 смвисота від 61..
5125грн.
Немає відгуків
Характеристика:довжина (без підголівника) 185 смширина (без підлокітників) 70 смвисота від 61 до 87 ..
4599грн.
Немає відгуків
Характеристики:довжина (без підголівника) 195 смширина 76 смвисота від 61 до 87 сммаса 16,5 кгробоче..
8660грн.
Немає відгуків
Стіл масажний ZENET ZET-1049 CREAM розмір L (195*70*61)  може використовува..
3890грн.
Немає відгуків
Стіл масажний ZENET ZET 1049 / M- LIGHT BLUE може використовуватися в різноманітних цілях, пов'язани..
3800грн.
Немає відгуків
Стіл масажний ZENET ZET-1049 YELLOW розмір L (195*70*61)  може використовуватися..
3890грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 38 (всього 3 сторінок)

Незважаючи на те, що і в медицині і в косметології давно використовуються найсучасніші методики та технології, одна з них (незважаючи на свій багатовіковий вік), не втратила ні своєї актуальності, ні своєї лікувальної та профілактичної здібності і, звичайно ж, мова йде про масажі. Massage - це багатофункціональна маніпуляція, яка може використовуватися і в медицині для лікування різних захворювань і профілактики їх розвитку, і в косметології для проведення різних омоложувально-розслаблюючих маніпуляцій. Але для того щоб маніпуляція дійсно порадувала своїм лікувальним, профілактичним, оздоровчим, омоложуючимим і релаксуючим ефектом, крім професійного фахівця знадобиться спеціальне оснащення і різні пристосування. Незалежно від того на якому б варіанті процедури Клієнт не зупинив свій вибір, існує один елемент, без якого ніяк не обійтися, і це кушетка для масажу або спеціальний стіл.

[ показати весь текст ]

Історія довжиною в тисячоліття

Саме визначення «massage» має арабське або грецьке коріння. Причому в перекладі з арабської, воно означає «ніжне натискання», а в перекладі з грецької - «чіпати руками». Можливо, в далекі часи ця процедура і зводилася тільки до легкого надавлювання або водіння руками по тілу Клієнта. Тоді як сьогодні «ніжне натискання» еволюціонувало в наукову методику лікування найрізноманітніших захворювань. Що стосується прийомів, то в сучасному massage застосовують:

 • погладжування і розтирання;
 • струси і вібрації;
 • розминки.

Дослідники схиляються до думки, що батьківщиною цього «ручного впливу» на організм людини є Стародавній Китай, а перша згадка про мануальну терапію сягає часів до нашої ери. Застосовували різні мануальні прийоми не тільки в Китаї, але і Індії. А древні Римляни і зовсім використовували їх як кращий спосіб позбутися від пухлин і синців, отриманих в жорстоких боях. Але першим, хто подивився на «торкання руками» з лікарської, а вірніше, з лікувальної точки зору, був Гіппократ. Тому можна сміливо стверджувати, що батьківщиною саме лікувального massage є стародавня Греція. Хоча винахід перших спеціальних меблів історики приписують римлянам. Згідно з дослідженнями, перший стіл масажний винайшли саме в Стародавньому Римі в третьому столітті до нашої ери. Як і все, що було створено в цей період, massage table мав досить-таки монументальний дизайн, був виготовлений із застосуванням мармуру, екзотичного дерева і вапняку. Пізніше така громіздка конструкція була замінена на виріб з дерев'яним корпусом, а для оббивки основного полотна був використаний кінський волос. Але аж ніяк не римський винахід став прототипом сучасних спеціальних масажних меблів. Так, перша кушетка для масажу більш-менш схожа на сучасну, була створена американським винахідником лише на початку минулого століття. Виріб «лякав» своєю громіздкістю і незграбністю, але в міру того, як у світі з'явилися нові матеріали виріб змінював свій конструктив і став таким яким ми його бачимо сьогодні.

П'яте почуття - основа мануальної терапії

Саме дотик є тією базою, на якій і ґрунтується ручний вплив на тіло людини. Ми всі звикли, що за пізнання цього світу у нас відповідають очі, які бачать і вуха, які чують. Але при цьому ми забуваємо про таку важливу складову нашого тіла як шкіра, яка, по суті, є органом №1, здатним сприймати будь-які впливи на організм. І кращим позитивним впливом є «лікування руками», яке при правильному проведенні гарантує:

 • загальнооздоровчий ефект;
 • підняття життєвого тонусу;
 • зміцнення м'язів;
 • додання шкірі пружності та еластичності;
 • омолодження (безаппаратне і тим більше безопераційне);
 • гарний настрій і др.

Унікальність мануального впливу полягає в тому, що процедура робить благотворний вплив не тільки на психологічний стан людини, а й на фізіологічні параметри. Так за допомогою грамотно проведених маніпуляцій можна зробити тіло стрункішим, обличчя молодшим, виправити наслідки сколіозу та інших захворювань, а також впливати на всі внутрішні системи та органи і підтримувати їх високий тонус і активність.

Як же він діє?

Перші питання, які задає собі людина, яка вирішила пройти курс мануального лікування:

 • який принцип дії?
 • які види процедури бувають і які варто вибрати?
 • хто і де повинен проводити процедуру?
 • який ефект очікувати і ін.

Лікарі в країнах Стародавнього Сходу були впевнені, що будь-яка хвороба заходить в тіло людини через його шкіру і виходить тим же шляхом. Тобто мануальний вплив на шкірний покрив - це ідеальний спосіб, що дозволяє допомогти впоратися з хворобою. Звичайно, погляди сучасних медиків відрізняються від поглядів їхніх колег минулих століть, але лікування за допомогою рук, як і раніше вважається самим хорошим способом, дозволяє:

 • поліпшити роботу всієї імунної системи організму;
 • впливати на фізіологічному рівні на роботу внутрішніх органів і систем;
 • викликати у пацієнта приємні відчуття;
 • поліпшити самопочуття і підвищити загальний тонус.

Недарма кажуть, що мистецтво масажу - це талант за допомогою рук повернути людському тілу колишню красу і здоров'я. Але для того щоб вся процедура дійсно була виконана грамотно, крім навичок і майстерності фахівця знадобляться спеціальні пристосування і основним елементом в арсеналі лікаря мануальної терапії є кушетка для масажу.

Без обладнання не обійтися

На перший погляд здається, що проводити різні «ручні» маніпуляції можна на звичайному дивані, але це не так. Мало того, така диванна процедура може мати протилежний ефект і замість користі принести шкоду пацієнту. Крім того, відсутність спеціального оснащення не тільки не дозволить пацієнту насолодитися всіма перевагами оздоровчої маніпуляції, але і створить масу незручностей для фахівця. Адже як для роботи стоматолога потрібна спеціальна техніка, так і для нормальної роботи масажиста потрібен спеціальне оснащення. Сьогодні можна купити самі різні види професійного та напівпрофесійного обладнання, яке відрізняється:

 • за призначенням. Наприклад, мебель для масажу може бути медична, а може бути, косметологічна;
 • по технічним особливостям. Наприклад, існують моделі, які оснащені підігрівом;
 • по конструктиву. Так медична та косметологічна техніка може відрізнятися за розмірами, формою і дизайном, наявності телескопічних складових, кількістю секцій та ін .;
 • по виконанню. Сьогодні можна купити моделі стаціонарні і переносні, на коліщатках або на ніжках-опорах, складні і нескладні.

Але незалежно від виду, типу вартості і «фасону», будь-які меблі for massage повинні справлятися з виконанням свого основного завдання, яка зводиться до регулювання положення пацієнта по висоті, а також за нахилом, з урахуванням індивідуальних фізичних параметрів пацієнта.

Класифікації обладнання

Виробники спеціального оснащення пропонують найрізноманітніші моделі, частину з яких можна купити недорого або в інтернеті, або в магазинах, де представлена медична техніка. Існують також моделі, ціна на які висока і це пов'язано не тільки з маркою виробника, а й з особливостями конструктиву, можливостями агрегату і матеріалів, які використані при його виготовленні. Так ціна на обладнання, виготовлене із застосуванням дорогої нержавійки в якості каркаса, і натуральної шкіри в якості оббивки, буде в кілька разів вище, ніж на виріб зі шкірозамінника або іншого більш дешевого матеріалу. Але, хоча зовнішній вигляд оснащення і має значення, вибираючи special table в першу чергу потрібно звертати увагу на його технічні параметри і функціональні можливості. Медичні або косметологічні меблі в залежності від виконання бувають мобільними (переносними) або стаціонарними. Переносні пристосування, купити які можна як в інтернеті, так і серед звичайної медтехніки - це обладнання, яке відрізняється складною конструкцією, легкою вагою і компактними розмірами. Саме ці параметри дозволяють легко транспортувати і використовувати special table в виїзному форматі. Така кушетка складна, масажна важить не більше 20 кг, і легко поміщається в автомобільний багажник (у складеному вигляді). Що стосується міцності і надійності, то, незважаючи на свою видиму легкість, така «мобільна» мебель здатна витримувати навантаження близько 200 кг. Додатковою перевагою, якою може похвалитися кушетка складна масажна є її ціна. Так мобільний пристрій, що використовується у виїзному форматі, коштує в кілька разів дешевше, ніж в стаціонарному варіанті. Якщо говорити про недоліки, то такий мобільний складний стіл вимагає більш акуратного і дбайливого поводження. Ну а для того щоб уникнути можливого травмування, не варто заплигувати з розгону на таку конструкцію, яка хоч і витримує навантаження до 200 кг, не призначена для таких маневрів. З іншого боку, не варто з розгону заплигувати навіть на стаціонарні конструкції, так як це також загрожує сумними наслідками. Для оснащення лікувальних установ, салонів краси, СПА-центрів та оздоровчо-спортивних комплексів використовують стаціонарні масажні модулі, ціна на які досить висока, оскільки при їх виготовленні застосовуються інші матеріали та інші технології.

Стаціонарні special tables мають ряд незаперечних переваг серед яких:

 • стійкість;
 • надійність і міцність;
 • здатність витримувати колосальні навантаження (близько 2000 кг.);
 • тривалий термін експлуатації;
 • наявність унікальних функцій і додаткових опцій та ін.

Розмір - важливий параметр

Масажний стіл не повинен бути ні занадто вузьким (інакше пацієнту буде складно на ньому нормально розташуватися), ні занадто широким (інакше фахівцеві буде складно нормально проводити мануальну процедуру). Так, оптимальною шириною для меблевого модуля вважається ширина в діапазоні від 500 мм до 800 мм. Якщо special table занадто вузький, а купити інший можливості немає, виріб слід додатково оснастити підставками для рук. Що стосується довжини, то стіл повинен легко вміщати людини навіть з великим ростом. Тобто ідеальна довжина для масажного модуля 2000 мм, а то і 2200 мм. Такий параметр, як висота також має значення, але практично всі сучасні моделі, які можна вибрати на ринку медтехніки, оснащені телескопічними опорами, які дозволяють регулювати висоту і підлаштовувати її і під майстра, і під пацієнта. Для того щоб підвищити якість процедури і рівень комфорту пацієнта медичне масажне ліжко оснащене підголовником і отвором для обличчя. Перед тим як придбати стіл для масажу потрібно звернути увагу на його стійкість, яка залежить від кількості опор. Так самими стійкими вважаються конструкції 6-ти і 8-ми ножні. Якщо ж медичні меблі доступна тільки в 4-х ножному виконанні, слід переконатися в наявність підтримуючих тросів, що підсилюють її стійкість.

Матеріал - теж важливий

Сьогодні можна купити різні варіанти special tables, ціна на які залежить також від матеріалу, який застосовується при виготовленні каркаса і основної частини. Так ціна на стіл з міцної сталі буде вище, ніж на вироби з алюмінієвим каркасом. Нерідкі випадки, коли вибір робиться на користь меблів, каркас якої виготовлений із застосуванням твердих порід деревини. Для зовнішньої оббивки виробники використовують, як правило, штучну шкіру, а для внутрішнього - поролон або поліуретан. Ціна на меблеві модулі, покриття яких виготовлено з арпатек набагато вище. Арпатек - це сучасний замінник натуральної шкіри, який практично від неї не відрізняється ні зовні, ні за технічними властивостями. Ну а ціна на моделі, оббивка яких виготовлена з натуральної шкіри вище, ніж на вироби з арпатек, і тим більше ніж на вироби з недорогого шкірозамінника. Як правило, косметологічні меблі з натуральної шкіри, ціна на які висока, найчастіше зустрічаються в елітних салонах краси. Тоді як медична техніка частіше виготовляється із застосуванням синтетичних матеріалів, які можуть витримати жорстку експлуатацію і часту очистку (дезінфекцію).

Ідеальна форма

Сьогодні можна купити стіл для масажу традиційної прямокутної форми. Але виявляється, набагато більш зручною (особливо для спеціаліста) буде медична або косметологічна кушетка, що зовні нагадує гітару. Такий table звужується в центральній частині і відрізняється розширеними ножною і головною частинами, що дозволяє фахівцеві вибрати оптимальний кут для проведення мануальної процедури.

І нарешті, в залежності від кількості складових елементів, медична та косметологічна кушетка може бути:

 • односекційною (монолітною), яка ідеально підходить при проведенні класичного лікування;
 • двосекційною (що має регульовані підголівники), яка незамінна при оснащенні СПА-центрів і салонів краси;
 • трьохсекційною (оснащеною додатковою поверхнею). Стільниця такого special table поділена на дві частини і оснащена рухомим підголовником, що дозволяє забезпечити високий рівень комфорту і Клієнту під час масажу і майстру.

Можна також купити семисекційну кушетку, яка, по суті, є трьохсекційною, але при цьому оснащену чотирма підставками для рук. І нарешті, медична або косметологічна кушетка для масажу буває звичайною або електричною. Електричний стіл масажний, ціна на який, м'яко кажучи, висока, оснащений опціями автоматичних налаштувань положення різних секцій. Такий table позиціонується, як професійне і дороге оснащення, купити яке можуть дозволити собі тільки елітні медустанови та салони краси ВІП класу. На такому трансформері можна проводити будь-який вид процедури, включаючи massage голови, обличчя, спини, ніг та ін.

Але навіть якщо немає можливості придбати таке дороге і першокласне обладнання, не варто засмучуватися, адже головне, щоб стіл мав оптимальні розміри, був стійким і зручним, як для Клієнта, так і для майстра.