По буднях з 9:00 до 18:00

Ваги, аналізатори жиру, аналізатори складу тіла

Особливості:Зовнішній акумулятор, багажні терези і ліхтарик Для зарядки акумуляторних пристроїв з п..
2020грн.
Немає відгуків
Ваги діагностичні Beurer зі скляною платформою і елегантною пластиковою рамкою чорного кольору...
1850грн.
Немає відгуків
Розмовляючі скляні електронні ваги з функцією вибору мови: D, GB, F, ES, RUS. • Розмовляючі склян..
2179грн.
Компактні електронні кухонні ваги із РК дисплеєм. Багатошарова конструкція Корпус - сріблист..
870грн.
Стильні супертонкі кухонні ваги для зважування порошків і пряностей, з особливо чутливою шкалою. ..
1590грн.
Кухонні ваги зі зручною чашею і відмінним дизайном.  Особливості: Кухонні ваги гарної ..
1190грн.
Зручні електронні, багажні ваги для зважування багажу. Із вбудованим ліхтариком.Особливостві: ..
1080грн.
Сучасна кухонна вага Beurer KS 26 з великою скляною платформою (діаметр 15 см) для зважування станут..
1060грн.
Немає відгуків
За допомогою кухонних ваг для дієтичного харчування Ви зможете швидко і просто:визначати вагу харчов..
2500грн.
Компактні ваги LS 20 eco стануть Вашим помічником під час ділової поїздки або відпустки. Завдяки їм ..
1120грн.
Немає відгуків
Характеристики:Багажні ваги з ремінцем для компактного розміщенняПідходять для зважування багажу та ..
849грн.
Немає відгуків
Ваги для немовлят BY 90 відмінно підійдуть для контролю за вагою малюка. Разом з безкоштовним додатк..
3130грн.
Немає відгуків
Новинка ! Особливість ваг - комбінація високого максимального навантаження (15 кг) і високої точност..
665грн.
Немає відгуків
Основні функціїзважування харчових продуктів або невеликих предметів,функція тари (доважування).Дода..
1499грн.
Немає відгуків
Одиниці виміру - кгМежа зважування - 160 кгДискретність шкали - 1 кг.Особливості:- Точність і надійн..
1195грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 67 (всього 5 сторінок)

Ваги призначені для визначення маси. Ви активно займаєтеся спортом і потребуєте контролю за вагою, ведете господарство, або можливо у Вас народився малюк, і Вам необхідно стежити за його вагою??? Сьогодні ринок оснащений широким асортиментом електронних і механічних ваг, кухонних, ваг, що мають функції аналізу складу тіла та жиру. Відзначимо, що зараз, багато фірм представляють дитячі ваги, мають зручну форму і відповідний дизайн зі звуковим супроводом, що робить процес вимірювання ваги цікавішим, зручнішим і комфортнішим.

Телефонуйте і ми допоможемо Вам підібрати ваги, які підійдуть саме для Ваших потреб...

[показати увесь текст]

Квартира сучасної людини за кількістю різних механізмів, приладів та технічних пристроїв нагадує космічний корабель. Як би ми не намагалися захистити себе від настання інноваційних технологій на наш побут, велика частина новинок все-таки рано чи пізно опиняється на кухні або у ванній. До речі, є такі унікальні пристрої, які можна знайти і на кухні та у ванній одночасно. Наприклад, механічні або електронні ваги бувають найрізноманітніших видів і відрізняються не тільки за принципом дії, але і за призначенням, по дизайну і по функціональним особливостям. 
Насправді видів інструментів, що застосовуються для зважування дуже багато, адже визначати тяжкість товару потрібно і на виробництві, і в торгівлі і навіть в медицині. Але якщо промислові системи для зважування відрізняються громіздкістю, великими габаритами і складним монтажем, то кухонні ваги, або побутові відрізняються простотою конструкції і компактністю. 
В залежності від принципу дії і особливостей конструктиву розрізняють вимірювальні апарати:

 • електронні;
 • механічні.

В залежності від сфери використання та функціоналу розрізняють:

 • торговельні;
 • торговельні з функцією друку етикеток;
 • товарні;
 • медичні, в т.ч. для новонароджених;
 • лабораторні;
 • промислові;
 • кранові;
 • побутові.

Залежно від способу установки розрізняють пристрої:

 • настільні;
 • підвісні.

Чим зважувати в побуті?

У процесі приготування їжі можна обійтися без сучасних і високотехнічних комбайнів, міксерів та блендерів, а от без спеціального пристрою, за допомогою якого можна визначити масу продуктів не можна. Тому домашні кухонні ваги входять в список must have елементів при облаштуванні приміщення. Придбати kitchen scales можна в звичайному магазині побутової техніки або в його онлайн форматі. В залежності від переваги і виділеного бюджету кухонні кантери можуть бути як механічними, так і електронними. Кожен з видів має свої переваги і недоліки. Так механічні варіанти (будь-якого призначення) коштують на порядок дешевше своїх цифрових колег. Але при цьому прилад, в основі роботи якого «механіка» менш точний і менш надійний. Довгий час вони використовувалися досить широко, але після того як digital balance стали доступні рядовому покупцеві, механічні втратили свою популярність. Оскільки всі маніпуляції з приготування їжі здійснюються на робочій поверхні, то кухонні кантери, як правило, відносяться до групи настільних. Тоді як настільні моделі, які позиціонуються як домашні (для побутового використання) призначені для зважування людей.

Механічна классика

Механічні ваги, не дивлячись на свою не дуже високу точність, використовуються і сьогодні. До основних видів таких приладів можна віднести пристрої із:

 • пружиною (або пружним елементом);
 • класичним конструктивом;
 • противагою (працюють за принципом врівноваження).

Прилади з пружиною, які в метрології називаються квадрантами, зважують вантаж шляхом деформації пружного елемента (пружини). Пристосування для зважування продуктів, як і настільні, призначені для вимірювання маси тіла, можуть працювати за принципом пружинних. До пружинних так само відносять кантери.
Під класичними приладами розуміють такі, які дозволяють застосування набору гирьок з різним номіналом. Назвати такий агрегат зручним для побутового використання складно, тому класичні вимірювальні засоби (з гирями) в домашніх умовах не застосовуються. Ще пару років тому такий агрегат можна було зустріти на ринку, але сьогодні, як і будь-яка класика, він став майже антикваріатом метрологічних засобів.

Цифрові технології для комфортного життя

Оцифрування домашньої побутової техніки сьогодні вже нікого не дивує і digital scales для вимірювання маси тіла є практично в кожному будинку. Електронні вимірювачі це також ідеальне рішення для визначення потрібної кількості продуктів при приготуванні того чи іншого блюда. Основними параметри, якими характеризуються digital balance, є:

 • висока точність вимірювання;
 • простота експлуатації;
 • можливість проводити різні налаштування;
 • широкі функціональні можливості та ін.

Цифрові ваги працюють за принципом перетворення электросигнала, який подається на weight sensor при створенні певного навантаження на нього об'єктом або предметом зважування. При цьому результат вимірювання з'являється на дисплеї. Враховуючи широкі можливості електроніки, цифрові варіанти можуть використовуватися в самих різних сферах і в самих різних умовах експлуатації. Найпоширеніші формати digital balance це:

 • настільні моделі (для контролю маси тіла);
 • ваги для новонароджених;
 • діагностичні пристрої;
 • багатофункціональні системи.

Перед тим як вибрати electronic scales, необхідно заздалегідь визначитися з їх призначенням, так як це впливає і на вартість покупки і функціонал.

Варіації на тему digital technologies

Крім традиційних вимірювальних приладів, які використовуються в побуті, електронні ваги мають широку сферу застосування. 
Так вимірювальні пристосування, які використовуються при зважування та фасування продуктів харчування або промтоварів називаються торговими (або продуктовими). До речі, торгові вимірювальні системи крім зважування, можуть ще й визначати підсумкову вартість товару в автоматичному режимі, і виводити на дисплей. Це можливо завдяки спеціальним налаштувань, за допомогою яких можна значно розширити функціонал агрегату. Так останнім часом в магазинах частіше використовують апарати, які тут же друкують етикетки з зазначенням маси і вартості. 
Торгові, а так само ваги багажні (встановлені в аеропортах і на вокзалах) підлягають регулярному метрологічного контролю, завдання якого підтвердити відповідність вимірювального оснащення прийнятим стандартам.

Точність - запорука успіху

Без найрізноманітніших метрологічних пристосувань неможливо уявити роботу в лабораторіях різних інститутів, підприємств і харчових компаній. Ваги лабораторні відрізняються від інших засобів для вимірювання маси наступними параметрами:

 • висока точність;
 • можливість зважування надлегких речовин і предметів.

Такі прилади використовують не тільки в лабораторіях, але і в банках, ювелірних майстернях, магазинах і ломбардах. В залежності від класу точності laboratory scales можуть бути:

 • аналітичними;
 • прецизійними.

В залежності від виду калібрування laboratory balance можуть «калібруватися»:

 • зовнішньою гирею;
 • внутрішньою гірею;
 • в автоматичному режимі.

Маса і здоров'я

Про те, що надлишок жирових відкладень негативно впливає на здоров'я людини, знають всі. Але, не дивлячись на це, багато людей не дуже стежать за своїми розмірами, хоча сьогодні робити це дуже просто. Досить придбати ваги настольні електронні, і Ви завжди будете в курсі про найменші зміни своєї маси. У медицині існують окремо child scales і пристосування для вимірювання маси тіла дорослих людей. 
Дитячі моделі відрізняються підвищеною точністю, завдяки якій можна постійно відслідковувати найменші зміни child weight. Дитячі моделі, які використовують у медичних установах, відрізняються від тих, які батьки використовують вдома. В першу чергу це пов'язано з тим, що child scales з діагностичними опціями, використовувані в пологових будинках повинні піддаватися регулярній санобробці. Тобто такі вироби повинні бути виготовлені з матеріалів, стійких до впливу миючих і дезінфікуючих засобів. 
Тоді як дитячі діагностичні ваги, що застосовуються в домашніх умовах і призначені для одного малюка, можуть відрізнятися і більш яскравим дизайном і розширеними функціональними можливостями. Наприклад, для відволікання малюка, який веде себе не дуже спокійно при зважуванні, можна купити дитячі діагностичні ваги, що говорять. 
Говорящі моделі так само будуть незамінні для людей похилого віку або людей з поганим зором. Говорящі діагностичні ваги проінформують людину про її масу тіла без необхідності нахилятися до дисплею, щоб розглянути цифри. 
Оскільки child scales з діагностичними параметрами (для новонароджених) можуть використовуватися лише певний час - поки дитина не підросте, не завжди доцільно їх купувати. Так деякі магазини пропонують не купити, а орендувати дитячі моделі, що значно дешевше.

Апгрейдинг у вимірювальних приладах

До недавнього часу настільні електронні вимірювачі вважалися найкращим засобом забезпечувати контроль маси тіла. Але сьогодні можна купити більш досконалі моделі, з великими функціональними можливостями. Так, аналізатор жиру не тільки визначить масу тіла, але і дасть детальну інформацію про те, скільки в цій масі припадає на жирові відкладення. Аналізатор складу тіла дозволяє ще більш досконало вивчити свій організм. Всі знають, що людський організм складається на половину з води, але точно визначити, чи немає скупчення зайвої рідини, яка викликає набряклість і збільшення total weight може тільки аналізатор складу тіла.
Для тих, хто дуже ретельно стежить за своїм здоров'ям і фігурою, експерти рекомендують придбати не просто жироаналізатор а саме аналізатор складу тіла, який здатний вимірювати не тільки кількість жиру і води, але і м'язову масу і навіть кісткову. Крім того такі багатофункціональні системи здатні розраховувати швидкість, з якою протікають обмінні процеси в організмі.
Якщо точні kitchen balance дозволяють приготувати вишукану страву, то багатофункціональні системи в т.ч. жироанализаторы потім підкажуть скільки зайвих калорій було отримано, і як краще від них позбавитися.

Що в середині?

Про те, що існують окремо дитячі, кухонні ваги, лабораторні, багажні і навіть говорящі знають всі. А ось про те з чого вони складаються, мало хто здогадується. 

 • датчики, які складаються з пружини і спеціального пристрою, здатного перетворювати дані про деформації пружного елемента (пружини) в электросигнал. Сьогодні можна купити багатофункціональні прилади зі струнним (віброчастотным) перетворювачем, пьезокварцевым і тензометричним;
 • індикатори, завдання яких відображати цифрову інформацію на екрані. У магазинах побутової техніки можна купити кухонні ваги або будь-які інші зі світлодіодними сегментами, рідкокристалічними і знакосинтезуючими, а так само газорозрядними (люмінесцентними);
 • клавіатура, яка, як правило, є складовим елементом торгових і багажних вимірювальних пристроїв. 

Існують певні рекомендації, які дозволяють купити якісні та надійні, точні і довговічні багатофункціональні ваги для побутового використання. Наприклад, експерти рекомендують робити вибір в користь імпортних брендів, які гарантують якість своєї продукції. Але якщо бюджетні обмеження не дозволяють купити багатофункціональні апарати японського або американського виробництва, можна обмежитися і вітчизняними моделями. В принципі, окрім марки виробника, на вартість виробу впливають і його функціональні можливості. Так, говорять balance стоять на порядок дорожче, але не завжди їх покупка буде доцільною. Те ж саме можна сказати і про kitchen scales. Якщо ви не іменитого Шеф Кухар ресторану, 100%-ва точність у дотриманні рецептури Вам навряд чи потрібна, відповідно і купувати дорогі високоточні моделі Вам не потрібно. 
Тим споживачам, які сумніваються у виборі і ще не вирішили яку модель краще всього придбати для своїх потреб, оптимальним рішенням буде проконсультуватися у продавця магазину побутової техніки або спорттоварів (якщо мова йде про жироанализатори).