По буднях з 9:00 до 18:00

Оплата

Способи оплати

1. Готівкою кур'єрові ( при одержанні замовлення по місту Києву).

Оплата проводиться винятково в національній валюті за курсом визначеному на момент замовлення. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарну накладну.

 2. Переказ на гривневу карту Приват Банку.

Для цього необхідно одержати інформацію в нашого менеджера про наявність товару. Тільки після цього зробити оплату товару за допомогою поповнення картки Приват Банку.

 3. Безготівковий розрахунок по зазначених реквізитах.

Оплата по безготівковому розрахункові здійснюється в такий спосіб: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою вистеле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Рахунок-фактура, а також резерв товару дійсні протягом трьох банківських днів. Товар відпускається після одержання оплати, на наш розрахунковий рахунок.

 4. Послуга післяплати.

Для доставки наших товарів з використанням послуги "післяплатою" ми користуємося послугами НОВОЇ ПОШТИ. Одним з її переваг є те, що вони можуть доставити Вам товар прямо додому або за вказаною Вами адресою. Ви оплачуєте товар в національній валюті при отриманні товару і його перевірці відповідності замовленого Вами. Доставка може бути здійснена як до складу перевізника у Вашому місті, так і на Вашу адресу кур'єром.

     Вартість зворотної доставки грошей НОВОЇ ПОШТОЮ з використанням "послуги накладеного платежу" становить:

При доставці на склад Нової пошти у Вашому місті - від 16 гривень + 2% від вартості товарів (обов'язкова страховка)

При адресній доставці кур'єром Вас додому або офіс - від 35 гривень + 2% від вартості товарів (обов'язкова страховка)