По буднях з 9:00 до 18:00

Ортопедія

Ортопедичний подпяточнік Kaps Top Med дозволяє візуально збільшити зріст без необхідності носіння ви..
150грн.
Немає відгуків
Ортопедичний подпяточнік Kaps Top Med дозволяє візуально збільшити зріст без необхідності носіння ви..
90грн.
Немає відгуків
Ортопедична каркасна устілка Classic, призначена для надійної підтримки поздовжнього й поперечного з..
499грн.
Немає відгуків
Comfort  - ортопедична каркасна напівустілка супінатор, для закритого модельного взуття з каблу..
339грн.
Немає відгуків
CORRECT - підп'яточник коригувальний при нерівномірному зношуванні взуття. Рекомендується людям з Х..
198грн.
Немає відгуків
Зручні ортопедичні напівустілки для безлічі типів взуття з каблучком до 4 см. Супінатор зі спіненого..
339грн.
Немає відгуків
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: плоскостопість болю в суглобах при тривалому перебуванні на ногах зайв..
459грн.
Немає відгуків
Устілка ідеально підходить для взуття на високому каблуці. Ортопедична напівустілка Lady м'яко ..
269грн.
Немає відгуків
Устілка Pedag виконана на латексній основі анатомічної форми. Перфорація в основі забезпечує ц..
529грн.
Показання до застосування:центральні і бічні шпори п'ят;травми п'ят і суглобів ніг;болю в ступнях пр..
598грн.
Немає відгуків
Підпяточник м'який Point з натуральної шкіри з амортизатором з латексу з отвором, у якому встан..
359грн.
Немає відгуків
Показання до застосування: комбінована плоскостопість; остерохондроз поперекового відділу хребта..
410грн.
Немає відгуків
М'яка профілактична устілка Siesta з пілотами поздовжнього й поперечного зводів, виполненими зі..
359грн.
Твердий підпяточник (компенсатор укорочення) STABILПодпяточнік зрівнює довжину ніг при різниці 12 мм..
229грн.
Немає відгуків
Показання до застосування: фіксоване комбіноване плоскостопістьзахворювання хребта і нижніх кінці..
629грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 1399 (всього 94 сторінок)

Ортопедичні товари - це вироби, які розроблені для застосування в лікувальних і профілактичних цілях. Причому мова йде не тільки про суглобах і хребті. Видів ортопедичних товарів, які можна купити в інтернет магазині Luxmed.com.ua дуже багато - бандажі, пов'язки, компресійний трикотаж, корсети, наколінники, ортопедичні подушки, взуття, устілки. Кожен з пропонованих товарів виконує свої певні завдання. Тільки правильно підібране ортопедичне виріб здивувати гарним і негайним результатом.

[ показати увесь текст ]

 • Захисні (призначені як превентивна міра, що запобігає травмуванню тієї чи іншої частини тіла);
 • Профілактичні (з підтримуючим ефектом або зменшують навантаження на організм);
 • Лікувальні (які використовуються безпосередньо як один з видів терапії при лікуванні або усуненні наслідків різних захворювань);
 • Косметичні (такі продукти мають швидше ефект поліпшення стану організму, усунення певних дефектів, які виникають в результаті розвитку захворювання).

Для того щоб купити будь-який з видів, потрібно відвідати інтернет магазин Luxmed.com.ua.

Причини виникнення проблем

Найчастіше ортопедичні товари асоціюються у нас з проблемами пов'язаними з хворобами спини і суглобів. Всі хвороби протікають по-різному. Але для більшості з них характерні практично ідентичні причини, що можуть їх спровокувати. Наприклад, захворювання суглобів і хвороби спини це результат:

 • Недоліковані травми;
 • Порушення обмінних процесів;
 • Порушення в імунній системі;
 • Порушення в системі кровообігу;
 • Фізичних навантажень (підвищених і постійних);
 • Зайвої ваги;
 • Інфекційних уражень і пр.

Схема лікування кожної хвороби, розробляється індивідуально. Але універсальність саме виробів ортопедичних в тому і полягає, що вони можуть використовуватися практично в 9 випадках з 10. Причому застосування ортопедичних виробів може мати не тільки лікувальний, а й профілактичний окрас.

Діти теж хворіють

Дивлячись на перелік причин викликають захворювання спини, ніг, суглобів та ін складається враження, що ці захворювання бич дорослих людей. Але на жаль, хвороби ніг, спини і особливо хребта молодіють на очах. Сьогодні дуже часто діти дошкільного та шкільного віку стикаються з такими неприємними явищами як кіфоз, сколіоз та ін І якщо на початковій стадії усунення захворювання обходиться ЛФК, плаванням і масажем, то в складніших випадках потрібне спеціальне оснащення. Завдання батьків встежити і запобігти розвитку хвороби до тієї стадії, на якій вирівняти ситуацію зможе тільки оперативне втручання. Тим більше що запущена хвороба це не тільки фізіологічна проблема. Захворювання спини і суглобів мають властивість проявлятися зовні і тим самим істотно погіршувати психологічно-емоційний стан маленького пацієнта.

Унікальне анатомічне виріб, який використовується як дорослими, так і дітьми - це матрац. Звичайно, кіфоз матрац не вилікує. Але зате істотно полегшить больові відчуття і прискорить процес одужання. А якщо мова йде про здоровий хребті, то дитячі анатомічні матраци - це не тільки запорука гарного і здорового сну, а й захист від розвитку патологій хребта і спини. Купуючи дитячі матраци, не варто випускати з уваги анатомічну подушку, яка так само має високі властивості і лікувальні та профілактичні.

Що стосується виробів то ортопедичні товари для дітей, які використовуються вже як лікувальний засіб, то до них відносяться:

 • Вироби, призначені для усунення плоскостопості та його наслідків. Йдеться про устілках супінаторах для стопи та ортопедичного взуття. Спеціальна «лікувальна» взуття виготовляється тільки з натуральних матеріалів і відрізняється специфічною конструкцією. В якості профілактики розвитку плоскостопості і хвороб ніг у дітей, рекомендують використовувати килимки масажні. Наявність спеціальних горбків (на килимку) дозволяють:
  • Формувати склепіння стопи і стимулювати її рецептори;
  • Проводити масаж точковий на рефлекторних зонах стопи;
  • Зміцнити зв'язки і м'язи голеностопа.
 • Вироби, призначені для лікування та усунення наслідків деформаційних процесів в області спини і хребетного стовпа. Для корекції постави використовують спеціальні дитячі корсети (рекленатори). Дані пристосування не тільки знімають навантаження і рівномірно її розподіляють, але і підвищують м'язовий тонус всього організму і розправляють плечі дитини (у прямому і переносному сенсі).
 • Вироби, призначені для посттравматичного використання або для попередження травмування під час фізичних навантажень і занять спортом. Діти і травми - поняття майже родинне. Тим більше, сьогодні, коли мода на заняття спортом повернулася і практично кожна дитина займається футболом або плаванням, бігом або гімнастикою. Існують спеціальні дитячі фіксатори, бандажі та пов'язки які і захищають стопи і суглоби від травми і полегшує долю вже травмованого суглоба. Фіксатори можуть використовуватися не тільки на нижніх кінцівках (для ніг і стопи), а й на верхніх, і навіть для шиї (головодержатель або шина Шанца).

Інтернет магазин Luxmed.com.ua дозволяє купити оптом і в роздріб за доступною ціною спеціальний ортопедичний гімнастичний м'яч. Дане пристосування може виконувати як ігрові функції так і профілактичні. Дитячі ортопедичні м'ячі допомагають навчити дитину тримати рівновагу, освоїти нові техніки дихання, натренувати вестибулярний апарат і пр.
Не дивлячись на те, що всі дитячі ортопедичні товари, які можна купити в інтернет магазині Luxmed (оптом та вроздріб) пройшли сувору сертифікацію, перед їх покупкою необхідно проконсультуватися з лікарем.

Види, класи та групи

Зустрічаються скептики, які стверджують, що ортопедіченость товару - це маркетингових хід, покликаний підвищити попит на виріб. Але так може сказати тільки те людина, яка не відчув усі переваги використання спеціальних пристосувань. Адже вироби з ортопедичним ефектом, купити які можна як в онлайн магазині Luxmed, великим і дрібним оптом здатні:

 • Запобігти розвиток більшості патологій ніг і шиї, стопи і суглобів;
 • Полегшують доля хворих, знімають больові відчуття в області хребта, шиї, голови, кінцівок (рук і ніг);
 • Сприяють швидкому одужанню і відновленню пацієнта;
 • Усувають косметичні і візуальний дефекти (наслідки хвороби)

Залежно від сфери використання товари ортопедичного характеру можна розділити на ті, які призначені для хребта, спини та шиї. У свою чергу цей вид можна розбити на наступні підвиди:

 • Для шиї і шийного відділу;
 • Для грудно-поперекового пояса;
 • Для крижового відділу.

Що стосується форм виробів, то вони можуть бути у вигляді поясів, бандажів, шин, корсетів і коректорів постави. Залежно від стадії захворювання і ступеня «збитку» можуть застосовуватися вироби жорсткі, напівтверді і з низьким рівнем жорсткості.

Масажер - це теж ортопедичне виріб

Крім корсетів і бандажів, шин і реклінатори, магазин ортопедичних товарів Luxmed пропонує так само різні масажери та спеціальні килимки з масажним ефектом. Окремо виділяють масажери для ніг, хребта, шиї, голови та обличчя. Для проведення точкового масажу стопи рекомендують використовувати килимки-масажери.
Крім традиційних виробів, що використовуються для профілактики і лікування, розроблені різні міні тренажери, які так само можна купити в нашому магазині. Наприклад, спеціальне динамічне пристрій для кисті. Застосування динамічного пристрою буде актуальним не тільки при ударах і вивихах, переломах і дрібних травмах, але і після операції на молочних залозах, в результаті якої руки у жінок сильно набрякають.

Арсенал побутової і для профі

Будь-який продукт можна розділити на товари побутового застосування або для професійного використання. Звичайно, існують професійні вироби з анатомічним ефектом, які використовуються ТІЛЬКИ під наглядом лікаря (тримачі для шиї або корсети для лікування запущеного кіфозу та сколіозу). Але сьогодні магазин Luxmed.com.ua пропонує купити різні анатомічні товари для подальшого використання в домашніх умовах (матраци, сидіння, масажери, гімнастичні снаряди і пр.).

Перед тим як замовити в магазині корсет або бандаж, м'яч або устілки, не полінуйтеся детально ознайомитися з інструкцією, способом застосування. Крім того використання даних виробів будь то фіксатор для стопи або бандаж, вимагає чіткого слідування рекомендаціям лікаря.