По буднях з 9:00 до 18:00

Головотримачі


Фіксатор шиї 3006 торгової марки Алком призначається для помірної фіксації шийного відділу хребта. Д..
270грн.
Показання:Міозити.М'язові травми.Спазми шийних м'язів.Розхитаність суглобів.Болі в шиї, пов'язані зі..
275грн.
Немає відгуків
Ортез для шийного відділу хребта (шина Шанца): структура використаного матеріалу в поєднанні з анато..
290грн.
Немає відгуків
Показання: - Помірковано виражені ушкодження м'язів і зв'язок шийного відділу хребта. - Реабіл..
272грн.
Немає відгуків
Показання: - При травмах шийного відділу хребта: для лікування переломів, вивихів, розтягнення м&..
1321грн.
Немає відгуків
• Розвантаження шийного відділу хребта, розтягнення його сегментів • Періодичне використання в лік..
441грн.
Немає відгуків
Показання:Ліпосакція підборіддя.Фейсліфтінг (підтяжка обличчя).Отопластика.Щелепно-лицьові операції...
350грн.
Немає відгуків
Показання:Слабкість і дисбаланс тонусу шийних м'язів.Шийний остеохондроз в фазі загострення.Хлистооб..
320грн.
Немає відгуків
Показання:травми м'яких тканин в області шийного відділу;роздратування шийного диска;складні травми ..
620грн.
Анатомічний шийний ортез Ortel С1 Anatomic    Опис: • Випускається в трьох варіантах: в..
645грн.
Немає відгуків
Жорсткий шийний ортез Ortel C4 Rigid Опис: • Жорстка фіксація шийного відділу за допомогою ..
970грн.
Немає відгуків
Шийний ортез з регульованою висотою жорсткий Ortel C3   Описання: • Опора для підборідд..
1265грн.
Шийний ортез напівтвердий Ortel C2 Plus   Опис: • Три моделі по висоті: 7,5 см, 9 см і 11 см..
970грн.
Немає відгуків
Застосування: при травмах шийних хребців і м'яких тканин шиї, травмах від раптового або різкого руху..
220грн.
Немає відгуків
Застосування: бандаж застосовується при травмах шийних хребців і м'яких тканин шиї, травмах від рапт..
375грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 20 (всього 2 сторінок)

Головотримачі застосовуються для зниження загрози появи ускладнень і налагодження кровообігу в артеріях хребта. Завдяки матеріалу з анатомічним профілем, який використовується для виготовлення, виріб сприяє симетричному розподілу навантаження, при цьому не завдаючи шкоди опорним точкам. Купити потрібне для вас ортопедичне пристосування (головотримач для дорослих і дитячий, з різним ступенем фіксації, відповідно рекомендацій вашого лікаря) допоможе менеджер інтернет-магазину LUXmed.com.ua.

[показати весь текст]

Нерідко саме шийний відділ стає так званою слабкою ланкою хребта людини. Факторів впливу декілька. Один з перших - це висока рухливість голови. Далі - вага голови (приблизно 3 кг), а навантаження, звичайно ж, іде на шию.

Головотримач на шийний відділ хребта

Кровопостачання головного мозку здійснюється через шийний відділ хребта. На жаль, в цій області шийні хребці можуть зміщуватися. А це вже серйозна проблема, яка може призвести до небажаних наслідків, наприклад, порушення кровопостачання мозку, запаморочень, енцефалопатіям, розладам зору, слуху інше. Навіть у найбільш непередбачуваних, здавалося б, випадках (при поїздках в транспорті, читанні книг або роботі на комп'ютері і т. п.) можна травмуватися. Виною тому напружені м'язи шиї. Ще не потрібно забувати, що ця область людського тіла часто не прикрита одягом, а це призводить до переохолодження. А як наслідок виникають м'язові спазми.
Для забезпечення спокою, цієї частини тіла інтернет-магазин Luxmed.com.ua пропонує вашій увазі ортопедичні засоби в широкому асортименті як м'якої, так і жорсткої фіксації. Вироблені з сучасних якісних гіпоалергенних матеріалів. У всьому спектрі пропозицій можна купити головотримач голови як для дорослих так і дитячий варіант.
Головотримач виготовлений з еластичного, міцного матеріалу, а зовні - з в'язаного бавовняного полотна, з додаванням віскози. Не перешкоджає проведенню томографії та рентгенівському дослідженню. Завдяки своїй будові головотримачі прості і зручні у використанні. Чистка виробу, будь то дитячий або дорослий агрегат, не створює проблем (тепла вода плюс нейтральне мило). Миючі засоби, що у своїй основі мають хлор, не використовувати. Сушити на сонці або на обігрівальних приладах не рекомендується.
Перед тим як купити виріб зверніть увагу на ряд показань до застосування ортопедичного пристосування на шийний відділ хребта:

 • з метою профілактики. В першу чергу це потрібно людям, у яких діяльність пов'язана з вимушеним тривалим положенням голови. Приміром, швеям, верстатникам, робітникам на конвеєрному виробництві, а також тим, хто страждає шийними міозитами. Застосування головотримачів призводить до розслаблення м'язів і зникнення почуття болю. Тут слід звернути увагу конкретно на пристосування ортопедичні коригуючі;
 • при ударах або легкому травмування цієї області. За рахунок пружного ефекту відбувається легке розвантаження шийних хребців.
 • після зняття гіпсової пов'язки і не тільки. Головотримач фіксує, а тому не дасть подальшого зміщення хребців.
  А ще головотримачі успішно застосовуються в лікуванні черепно-спинних родових травм, кривошиї. Так як дитячий (у немовлят) м'язовий корсет ще не встиг сформуватися, агрегат імітує власні м'язи.

Для того щоб купити пристосування, потрібно правильно підібрати розмір (слід виміряти відстань між підборіддям і грудиною, а також окружність шиї).

Ступінь фіксації головотримача

Залежно від характеру і складності захворювання лікар може призначити або головотримач жорсткий, або ж головотримач м'якої фіксації, кожен з яких має ряд своїх індивідуальних показань. Головотримач жорсткий забезпечує фіксацію області шиї у функціонально відповідному положенні, обмежуючи її рухливість. Показання до застосування:

 • іммобілізація після операцій і травм.
 • рубцеві деформації шиї;
 • остеохондроз;
 • остеопороз;
 • деформація хребта (наслідки переломів);

Тоді як, головотримач м'який - слабо закріплює шийний відділ хребетного стовпа. Застосовувати виріб потрібно при наступних показаннях:

 • помірні порушення функції м'язів;
 • наявність остеохондрозу та спондильозу;
 • неврологічні болі;
 • наявність легкої нестабільності хребців;
 • міозити, що мають різну етіологію;
 • неврологічні болі.

Серед числа таких пристосувань також купити можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua шину Шанца. Це спеціальний ортопедичний комір (м'який бандаж) на шию. Застосовується він з метою профілактики, лікування:

 • остеохондрозу;
 • сколіозу;
 • зміщення хребців;
 • підвищеної рухливості хребців.

Виріб попереджає перенапруження м'язів. Помітно знижує тиск черепа на цю область хребта.
В інтернет-магазині Luxmed.com.ua вашій увазі представлені вироби різних розмірів, в тому числі як дорослий, так і дитячий варіант. До того ж дитячий бандаж може бути рекомендований навіть дитині грудного періоду. Але незважаючи на те, що всі ортопедичні вироби, в інтернет-магазині Luxmed.com.ua сиртифіковані, перед тим як купити потрібне, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Бандаж на шию Філадельфія (ортез) - повністю закріплює шийний відділ хребта. Також різновид представляють дитячий і дорослий агрегати. Підтримує одночасно нижню щелепу і потилицю, захищає шийні хребці. Застосовувати рекомендовано:

 • при травмах цієї частини тіла: переломах, вивихах, розтягу м'язів і сухожиль;
 • в реабілітаційний період (після операцій);
 • під час надання першої медичної допомоги.

Краща якість товару в інтернет-магазині Luxmed.com.ua, доступна ціна - все для споживача!!!

Як правильно носити банда?

Використовувати шину Шанца (бандаж), потрібно виключно згідно з рекомендаціями лікаря-ортопеда.
Одягається бандаж на тіло (не на одяг). Зверніть увагу на підборіддя воно повине розташовуватися у виїмці, яка знаходиться на верхньому краю пристосування. Далі бандаж слід зафіксувати за допомогою застібки. При цьому диханню ніщо не повинно заважати.

Носити засіб слід не більше 3-4 годин. Можна, звичайно, використовувати шину цілий день, але потрібно робити перерви. Якщо немає необхідності бандаж носити постійно, то рекомендовано одягати його тільки під час різних навантажень.

Шийний ортез - застосування

Ортез - компонента комплексного лікування пацієнта у якого пошкоджено шийний відділ хребта. Пристосування перешкоджає асиметричному скорочення м'язів; дозволяє попередити подальший зсув хребців; зафіксувати положення хребців після сеансів масажу. Залежно від проблеми, яка потребує лікування, наявності ускладнень ортез призначають жорсткий або м'який. Відповідно до розміру їх поділяють на дитячий ортез і для дорослих. Час використання пристосування залежить від необхідності. Якщо пошкодження не настільки сильне, ортез можна використовувати лише кілька годин в день. На сайті інтернет-магазину Luxmed.com.ua можна підібрати і купити ортез на шийний відділ хребта, який буде відповідати вашим потребам (ортез розвантажувальний, зігріваючий та інші). Також за необхідності можна дитячий ортез купити. Висока якість продукції, недорога ціна, швидка доставка !!!