По буднях з 9:00 до 18:00

Гіперекстензіонний корсет medi 4C

12000грн.
В наявності
Доступні варіанти
Завдяки запатентованій застібці корсет medi 4C дуже легко одягнути. Використовувані матеріали комфортні для шкіри і не містять нікелю. Конструкція легко миється вручну в м'якому мильному розчині. Гіперекстензіонний 4х-точковий корсет medi 4C рекомендований для реабілітації після серйозних хірургі...


Завдяки запатентованій застібці корсет medi 4C дуже легко одягнути. Використовувані матеріали комфортні для шкіри і не містять нікелю. Конструкція легко миється вручну в м'якому мильному розчині.

Гіперекстензіонний 4х-точковий корсет medi 4C рекомендований для реабілітації після серйозних хірургічних операцій на хребті, коли пацієнту необхідна максимальна фіксація пошкодженої області. До недавнього часу лікарі могли запропонувати пацієнтові тільки один варіант - повна нерухомість в положенні лежачи, що важко для людини, яка звикла до активного життя.

Завдяки застосуванню гіперекстензіонний корсетів, у таких пацієнтів нарешті з'явилася альтернатива: надійно зафіксувавши пошкоджену область за допомогою корсета, вони можуть рухатися, ходити по будинку і навіть обережно здійснювати невеликі прогулянки на вулицю.

Гіперекстензіонний корсет знімає навантаження з хребта, що сприяє більш швидкому відновленню, а також знижує больовий синдром.

На відміну від більш вільного корсета medi 3C 4х-точковий корсет medi 4C забезпечує більш жорстку фіксацію (включаючи бічну стабілізацію), тому його можна використовувати після серйозних операцій в районі середнього і верхнього грудних відділів хребта.

Показання:
неускладнені компресійні переломи тіл хребців
середньострокова іммобілізація після хірургічного втручання на міжхребцевих дисках
вертикальна стабілізація хребта в разі переломів при остеопорозі
стан після відкритих хірургічних втручань з приводу нестабільних переломів тіл хребців
в разі неоперабельних пухлин і метастазів в хребет
після оперативного лікування пухлин і метастазів в тілах хребців
у відновному періоді після спінальних хірургічних втручань


Протипоказання:
Корсет не слід застосовувати при нестабільних переломах грудного і поперекового відділів хребта (з неврологічною симптоматикою або без неї), що вимагають хірургічного втручання.
Відносними протипоказаннями можуть бути захворювання шкіри в зоні, що стикається з подушкою корсета. При таких захворюваннях перед застосуванням корсета слід проконсультуватися з лікарем.


Принцип дії:
фіксоване розгинання хребетного стовпа
обмеження ротації
обмеження бокового згинання.


 

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.