По буднях з 9:00 до 18:00

Післяопераційне і діабетичне взуття


Взуття під гіпс універсальний (можна використовувати як на лівій, так і на правій нозі) взуття ідеал..
600грн.
Зручне і комфортне діабетична взуття призначене для використання навколо будинку і на вулиці.Матеріа..
860грн.
Ортопедичні черевики DrOrto 987 D 002.Форма і внутрішні розміри взуття прекрасно відповідають потреб..
1350грн.
Форма і внутрішні розміри взуття прекрасно відповідають потребам людей з дуже чутливими стопами.Конс..
1350грн.
Колекція ортопедичного взуття з натуральним хутром, особливо рекомендується для довгих холодних зимо..
1350грн.
Немає відгуків
Ортопедичні черевики DrOrto 987 D 002.Форма і внутрішні розміри взуття прекрасно відповідають потреб..
1350грн.
Форма і внутрішні розміри взуття прекрасно відповідають потребам людей з дуже чутливими стопами.Конс..
1350грн.
Колекція ортопедичного взуття з натуральним хутром, особливо рекомендується для довгих холодних зимо..
1350грн.
Колекція ортопедичного взуття з натуральним хутром, особливо рекомендується для довгих холодних зимо..
1350грн.
Взуття післяопераційне CP-02 Orliman. Ціна за 1 шт. Взуття однаково підходить як для лівого,..
990грн.
Ортопедичні сандалі рекомендуються для носіння влітку на відкритому повітрі, але взуття також може б..
990грн.
Колекція ортопедичного взуття з натуральним хутром, особливо рекомендується для довгих холодних зимо..
1350грн.
Ортопедичні черевики Dr Orto створені для дуже чутливих ніг. Завдяки використанню гнучкого еластично..
1350грн.
Ортопедичні черевики Dr Orto створені для дуже чутливих ніг. Завдяки використанню гнучкого еластично..
1350грн.
Зручне і комфортне діабетична взуття призначене для використання навколо будинку і на вулиці.Матеріа..
860грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 93 (всього 7 сторінок)

Щоб уникнути перевантаження хребта, стоп, при різних захворюваннях, або просто підтримувати тонус в нормальному стані, вкрай необхідне використання післяопераційного взуття. Ортопедичне взуття відрізняється від звичайного в першу чергу своєю формою, яка на 100% відтворює форму стоп. Що це дає? Анатомічність форми дозволяє виробу стикатися з ногою максимально щільно і забезпечує максимально можливий комфорт в процесі ходьби або стояння. Ми пропонуємо Вам придбати у нас взуття високої якості, яке виконано з натуральних матеріалів.

Телефонуйте і ми допоможемо Вам зробити вибір!!!

[ показати увесь текст ]

Спочатку взуття було придумано для того, щоб захистити ноги від каміння, бруду, води і холоду. Пізніше, після того як з'явилися найрізноманітніші види туфель, чобіт і босоніжок, воно з захисного засобу перетворилося на показник статусу і соціального положення людини в суспільстві. Ну а після того як в житті людини з'явилося таке поняття як мода, взуття стало елементом стилю і одним з головних аксесуарів. У світі існує сотні взуттєвих брендів, які пропонують найрізноманітніші моделі, що відрізняються і за ціною, і за формою, і по використовуваних матеріалах. Придбати модні ботильйони або чоботи літні можна як у звичайних, так і в інтернет-магазинах. Але крім традиційної (щоденної, модної і ошатної), людині іноді потрібне спеціальне ортопедичне або навіть реабілітаційне взуття.

Види special foorwear

Лижні чоботи теж можна віднести до спеціалізованих виробів, як і пуанти для балерини, але нічого спільного з поняттям «ортопедичне» вони не мають. Special footwear - це більше медичне, а вірніше, лікувальне пристосування, ніж модний елемент гардеробу. Основне завдання реабілітаційних моделей - це полегшення ходьби хворого, який переніс операцію на нижніх кінцівках, мінімізація больового синдрому, профілактика розвитку різних захворювань ніг. Залежно від призначення, а вірніше, від показань до застосування, розрізняють special footwear:

 • ортопедичне;
 • післяопераційне;
 • взуття для діабетиків;
 • вироби для літніх людей.

Ортопедичні босоніжки або туфлі в свою чергу можуть бути:

 • профілактичними (призначені для дітей для формування правильної стопи);
 • лікувальні (для усунення таких патологій розвитку нижніх кінцівок як плоскостопість або клешоногість).

Так само ортопедичне взуття може відрізнятися по сезонності і бути літнім та зимовим (утепленим). І,нарешті, orthopedic shoes відрізняються за фасоном і кольором в залежності від вікової та статевої категорії, для якої вони призначені. Так моделі з анатомічним ефектом можуть бути для дітей і для дорослих, для дівчат/жінок та хлопців/чоловіків.

Показання до застосування

Перед тим як купити туфлі або чоботи з лікувальним або профілактичним ефектом необхідно проконсультуватися з лікарем-ортопедом. Консультація потрібна з двох причин. По-перше, фахівець краще знає, який вид orthopedic shoes буде для пацієнта оптимальним. А по-друге, якщо потрібне спеціалізоване реабілітаційне або післяопераційне взуття, купити яке в звичайному магазині не можна, то лікар випише напрямок в майстерню, де технік-протезист виготовить туфлі або босоніжки в індивідуальному порядку на основі зліпка стопи пацієнта. 
Основні показання до носіння післяопераційних special shoes це:

 • варикоз (на будь-яких стадіях);
 • симптом діабетичної стопи;
 • захворювання серцево-судинної системи.

Саме виготовлене за особливою технологією взуття, дозволяє не тільки нормалізувати циркуляцію крові в нижніх кінцівках, але і позбавить від таких неприємностей як набряки або деформація. 
Так само реабілітаційне взуття незамінне, якщо мало місце хірургічне втручання на нижніх кінцівках. У такому випадку вироби оснащені спеціальними вставками, з безшовною внутрішньою поверхнею і високим берцем забезпечують дотримання всіх умов необхідних для нормального і швидкого відновлення пацієнта після операції. Ноги, які зазнали хірургічного втручання, вимагають особливого делікатного догляду, забезпечити який можуть тільки спеціальні босоніжки або туфлі. 
Для того щоб special footwear було комфортним при ходьбі і при стоянні, дозволяло швидко проводити перев'язки і забезпечувало гарну циркуляцію повітря, воно повинно бути підібраним під конкретного пацієнта, під конкретний сезон і під конкретні умови експлуатації. Наприклад, для літнього періоду перевагу слід віддавати відкритим моделям, а для зими - купити закриті утеплені orthopedic boot. Так само фасон повинен відрізнятися в залежності від того черевики призначені для носіння на вулиці чи в приміщенні.

Знімаємо навантаження

Всі знають, що ортопедічність або анатомічність матраца полягає в його особливій конструкції, яка дозволяє рівномірно розподілити навантаження на всі частини тіла під час сну, і зняти її з хребта. Та ж сама задача стоїть перед реабілітаційним footwear. Для того щоб черевики ефективно справлялися з розвантаженням передньої частини стопи вони оснащені спеціальними вкладишами, а також відрізняються клиновидним зрізом. Носіння таких моделей показано в постопераційний період після хірургічних маніпуляцій на пальцях або при травмах передньої частини стопи. Спеціалізовані черевики так само рекомендуються для носіння хворим на діабет і літнім людям. Адже використання таких моделей дозволяє не тільки зняти навантаження з ноги і рівномірно розподілити його по всій довжині, але і досягти стабільності при ходьбі і знизити тиск на м'які тканини нижніх кінцівок. 
Окремо існують вироби, які знімають навантаження не з передньої стопной частини, а з задньої (з п'яти). Такі черевики рекомендують купити пацієнтам, що перенесли операцію на задньому стопном відділі. Так само носіння такої моделі рекомендовано у разі пошкоджень п'яти, в т.ч. переломах і при Ulcera (п'яткових виразках).
Для того щоб у пацієнта була можливість носити такі черевики (з вирізами) і в холодну пору, вироби комплектуються утеплюючими накладками. Якщо в комплекті таких накладок немає, її можна придбати окремо.

Кожному по парі

Ортопедичне взуття має досить широкі функціональні властивості, що дозволяє його носити не тільки як лікувальний, а й профілактичний засіб.
Черевики, туфлі, босоніжки і др. форма яких повторює форму стопи на 100%, фахівці рекомендують:

 • дітям, для того щоб сформувати правильну ходу, забезпечити нормальний розвиток нижніх кінцівок, запобігти розвитку різних патологій, таких як клешоногість або плоскостопість. До речі, носіння ортопедичних профілактичних черевичок в дитинстві позбавить дитину від носіння ортопедичного, але вже лікувального взуття в старшому віці. Ідеальні дитячі анатомічні черевички відрізняються наявністю жорсткого задника і берці - застібок на липучках типу «Тэйп», м'якого канта, жорсткого підноска і перекату на підошві;
 • спортсменам. Часті, а головне, значні фізичні навантаження призводять до порушення нормальної роботи ножних суглобів, і як наслідок є причиною стопной деформації. Уникнути цього можна, якщо купити кросівки або спеціальні кеди, виготовлені за принципом orthopedic shoes;
 • особливим пацієнтам. Під особливими пацієнтами розуміють інвалідів або людей з вираженими дефектами ніг. Навіть плоскостопість у яскраво вираженій формі вимагає носіння ТІЛЬКИ спеціальних orthopedic shoes;
 • літнім людям. Особливо актуальним буде покупка пари спеціалізованих черевик для зимового періоду. Адже вони не тільки забезпечують комфорт під час ходьби, але і високий ступінь безпеки. Такі зимові чоботи просто не дозволять своєму власникові посковзнутися і травмуватися на зледенілому тротуарі. Післяопераційне або реабілітаційне взуття для літніх людей стане справжнім порятунком, адже повернутися у форму після хірургічних маніпуляцій людині у віці набагато складніше, ніж молодим пацієнтам;
 • майбутнім мамам та ін.

Додаткові можливості

Унікальність special footwear полягає в тому, що її можна носити, не боячись пошкодити і так травмовану нижню кінцівку. Адже втиснутися з перев'язаним пальцем в модельні туфлі просто неможливо, та й ходити на підборах при постійній набряклості теж складно.
Для вирішення таких проблем існують спеціальні реабілітаційні вироби, які незамінні:

 • при лікуванні складних стопных деформацій;
 • при відновленні після травми передньої або задньої стопной частини;
 • при лікуванні ран і виразок на пальцях або п'ятах;
 • при відновленні після діабетичної операції;
 • при загостренні «ревматичної стопи»;
 • для зняття набряклості викликаної загостренням, наприклад при подагрі. 

Вибираючи спеціалізовані туфлі або черевики потрібно звертати увагу на марку виробника (перевагу слід віддавати іменитим брендам), на матеріал (він повинен бути натуральним і екологічно безпечним) і на якість виготовлення. Що стосується ціни, то враховуючи, що здоров'я і хороше самопочуття безцінне, питання вартості не є визначальним при виборі підходящої пари.