По буднях з 9:00 до 18:00

Пов'язки для підтримки та фіксації руки


Бандаж (пов'язка) фіксуюча, Дезо модель 3011 компанії Алком Україна, призначається для фіксації ключ..
732грн.
Дія: - Помірна фіксація верхньої кінцівки, акроміально-ключичного зчленування, лопатки, розвантаж..
250грн.
Немає відгуків
Розмір по довжині передпліччя: 18 - 24 смЗастосування:• Помірна фіксаціяверхньої кінцівки, акромиаль..
331грн.
Немає відгуків
Бандаж - підтримувач руки (косинка) Алком 3004 забезпечує легку фіксацію верхньої кінцівки в оптимал..
195грн.
Немає відгуків
Показання:Післяопераційна реабілітація.Часткові вивихи плечового суглоба.Спортивні травми плеча.Запа..
555грн.
Ортез виконаний з багатошарового дихаючого матеріалу. Матеріал досить тонкий, це забезпечує додатков..
1250грн.
Підтримувач руки (косиночная пов'язка) АлкомПоказання до застосування бандажа Алком 3004:Частко..
230грн.
Немає відгуків
Показання:Травми плеча і зв'язкового апарату.Гострі і хронічні вивихи.Зсув плечового суглоба.Пошкодж..
735грн.
Застосування: Пов'язка Дезо виготовлена з тришарового повітропроникною трикотажного матеріалу, ма..
1000грн.
Фіксатор на плечовий суглоб, неопреновий 4027 української компанії Алком призначений для забезпеченн..
850грн.
Немає відгуків
Бандаж виконує підтримуючу функцію, забезпечує комфортне положення руки, знімає больовий синдром. Ви..
269грн.
Немає відгуків
Бандаж підтримуючий для руки з додатковою фіксацією модель 9905 української компанії Med Textile, ви..
270грн.
Дія:Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромиально-ключичного зчленування, лопатки, розвантаження п..
331грн.
Немає відгуків
Показання:• Медичний виріб використовується для лікування і реабілітації після операцій, а також для..
1106грн.
Немає відгуків
Бандаж для фіксації плечового суглоба 4801/4802 Orliman Бандаж на плечі з неопрену у формі рукава з..
1290грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 35 (всього 3 сторінок)

 


У лікуванні перелому руки та усуненні його наслідків найголовніше забезпечити спокій пошкодженої частини тіла, знизити навантаження на неї, мінімізувати рух, а краще повністю знерухомити і щільно зафіксувати, тим самим гарантувати коректне зростання кісток. Тільки так можна відновити її функціональні можливості після травми. Ідеальною на сьогодні допомогою при подібних травмах вважається грамотно і вчасно накладена пов'язка на руку. В інтернет-магазині Luxmed.com.ua в широкому асортименті представлені пов'язки для підтримки і фіксації руки.

[ показати весь текст ]

На відміну від всіх живих істот, що населяють нашу Землю, у людини є декілька частин тіла, які або оригінальні (зустрічаються тільки в неї), або мають особливу будову. Так верхні кінцівки, тобто руки, мають таку будову, яка дозволяє не тільки виконувати якісь прості рухи, а й повноцінно працювати, користуватися спортивними снарядами та ін. Напевно, руки ніколи не відпочивають і знаходяться постійно в якомусь русі. Це впливає на те, що вони дуже схильні до травмування і переломи саме верхніх кінцівок вважаються одними з найпоширеніших. Наші пращури пошкодження кісток лікували різними способами, деякі з них після певного апгрейда дійшли і до нас, деякі залишилися в історії як неефективні.
Переломи верхньої кінцівки бувають різними і класифікуються залежно від локалізації. Так виділяють:

 • пошкодження плечової кістки;
 • пошкодження передпліччя;
 • пшкодження в області ліктьового з'єднання;
 • пошкодження кисті;
 • пошкодження пальців.

Пов'язка на руку, вірніше її вигляд і техніка накладення, залежить від виду пошкодження кістки і місця його локалізаціі. Тому перед тим як купити бандаж для фіксації, краще проконсультуватися з лікарем. У деяких випадках лікування ушкодження кісток проводиться хірургічним шляхом, але при цьому бандаж на руку необхідний після оперативного втручання у вигляді фіксатора. Така підтримуюча пов'язка не тільки фіксує пошкоджену руку, але і знімає з неї навантаження і запобігає можливий розвиток ускладнення післяопераційного лікування.

Симптоматика

Найпростіший спосіб виявити перелом руки це провести рентгенівське обстеження. Інша справа, що існує цілий ряд об'єктивних і суб'єктивних причин, за якими зробити це неможливо. Тому для визначення пошкодження кістки і вибору того чи іншого засобу фіксації на руку, керуються певними принципами діагностики.
Так основними симптомами перелому руки є:

 • больові відчуття в області можливого пошкодження. При цьому спостерігаються радіаційні болі (що віддають) в сусідні частини руки. Больовий синдром при переломі руки відрізняється інтенсивністю і заподіює масу незручностей потерпілому. При цьому найменша навантаження або рух руки тільки підсилюють больові відчуття;
 • набряклість і припухлість, а так само зміна кольору шкірного покриву в області травми. Особливо ці симптоми помітні в разі перелому ліктьового суглоба, пальців і кисті;
 • вкорочення і деформація пошкодженої ділянки характерні якщо має місце зсув. Таке часто зустрічається після перелому передпліччя або кістки плечової;
 • при переломі дуже часто спостерігається таке явище як знерухомлення найближчого до травми суглоба. Наприклад, перелом кістки променевої вплине на променезап'ястковий суглоб, а перелом в області плеча знерухомить суглоби ліктьовий і плечовий;
 • хруст супроводжує перелом руки практично у всіх випадках крім ушкодження ліктьового відростка;

Після того як за допомогою аналізу симптомів визначена локалізація перелому і можливо його складність, фахівці рекомендують перейти до надання першої медичної допомоги в основі якої накладення спеціальної пов'язки. Купити готовий бандаж для фіксації руки можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua.
В даному випадку пов'язка може бути підтримуюча (для підтримки) пошкодженої руки або як засіб фіксації (для максимально безболісною транспортування пацієнта до місця, де йому буде надана кваліфікована медична допомога і накладена вже професійна пов'язка).

 

Допомога «до» і «після»

Лікування перелому відрізняється від терапії спрямованої на відновлення функціонування верхньої кінцівки після того як кістки зрослися, або після того як оперативне втручання успішно завершено, або після того як консервативне лікування підійшло до кінця, і гіпсова пов'язка знята.
Перша задача, яка виникає при переломі руки - це знерухомити кінцівку і ідеально для цього підходить спеціальна фіксуюча або підтримуюча пов'язка. Звичайно, в разі крайньої необхідності пов'язку можна виготовити самостійно з підручних матеріалів. Але краще купити готову, тим більше що сьогодні у продажу доступні найрізноманітніші фіксатори і бандажі, пов'язки і закріплювач, які дозволять не тільки знерухомити кінцівку, але й захистити її від додаткового травматизму (ударів, різких рухів і ін.).
До речі, унікальність готової пов'язки полягає ще й у простоті її використання. Так непідготовлена людина навряд чи зможе накласти правильно пов'язку на зламану руку і може не тільки посилити больові відчуття, але і погіршити стан пошкодженої руки. Якщо під руками готового бандажа немає, краще не ризикувати і просто закріпити руку за допомогою пов'язки типу «косинка».
Пов'язку типу «косинка» можна виготовити дуже просто, головне правильно зафіксувати руку (в зручному положенні). Так рука повинна бути не надто опущена, але і не дуже піднята. У першому випадку є ризик порушення кровообігу в пошкодженій кінцівці, у другому - поява синдрому втоми. Пов'язка типу «косинка» виготовлена з м'яких матеріалів, більше позиціонується як підтримуюча. Тоді як спеціальні бандажі та ортези відносяться до класу мобілізюючих і призначені для фіксації пошкодженої кінцівки.
Фіксатор типу «косинка» відноситься до м'яких медичних пов'язок і може використовуватися навіть після того як функціонування кінцівки відновлене. Його можна виготовити самостійно, використовуючи тканину, марлю або бязь, а можна купити готовий в інтернет-магазині Luxmed.com.ua. Переваги готових бандажів для фіксації руки, купити які за доступною ціною можна в інтернет магазині, це:

 • функціональність (ортез дійсно забезпечує надійну фіксацію);
 • зручність (бандаж може кріпитися на шию, а спеціальні ремені дозволяють підбирати параметри залежно від фізіологічних особливостей пацієнта);
 • естетичний зовнішній вигляд. Таке фіксуюче пристосування виготовлено з міцного, немаркого, водонепроникного матеріалу, що дозволяє йому довгий час зберігатися чистим і акуратним;
 • ри необхідності готовий бандаж типу косинка може бути оснащений додатковими ременями і застібками;
 • при виробництві фіксаторів використовують гіпоалергенні матеріали підвищеної міцності і еластичності.
 • Враховуючи, що травми рук зустрічаються дуже часто, то міцний бандаж для руки можна купити в якості складового елементу домашньої аптечки. А як превентивний захід його можна брати за собою в поїздки і подорожі, на спортивні змагання або туди де передбачається висока фізична активність.