По буднях з 9:00 до 18:00

Бандажі на лучезап'ястний суглоб


Бандаж для зап'ястя Manumed active використовується для лікування травм зап'ястя (розтягнення та роз..
1940грн.
Жорсткий ортез променевозап'ясного суглоба виготовлений з повітропроникного і вологопоглинаючого інн..
980грн.
Немає відгуків
Ортез виконаний з повітропроникного і вологопоглинаючого інноваційного тришарового матеріалу останнь..
780грн.
Бандаж виконаний з неопрена 3 мм. Має ремінь із застібкою Velcro для додаткової компресії. Використо..
360грн.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:Розтягнення зв'язок в області великого пальця.Артроз великого пальця.Відно..
760грн.
Немає відгуків
Універсальна шина з металевим ребром жорсткості для повної фіксації променевозап'ястного суглоба. ..
372грн.
Немає відгуків
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:Тунельний синдром і тендиніт де-Кервіна одночасно.Теносіновіт де-Кервіна.З..
600грн.
Немає відгуків
Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба і суглобів великого пальця з анатомічними шинами Артик..
825грн.
Немає відгуків
Дія: Фіксація і стабілізація кистьового суглоба і зап'ястя. Фіксація дистальної 1/3 передпліччя. П..
304грн.
Немає відгуків
Склад: дубльоване полотно - "велюр" -80%, неопрен 20%, 1 ребро жорсткості.Особливості:• Бандаж призн..
343грн.
Немає відгуків
Особливості:• Бандаж виготовлений з неопрену, без використання латексу, завдяки цьому має ефективну ..
359грн.
Немає відгуків
Бандаж на зап'ястя з гелевою вставкою Артикул: ES - 404 (лівий),405 (правий) Розміри: S, M, L,..
420грн.
Немає відгуків
Опис: Полуроз'ємна конструкція з додатковою фіксацією суглоба; Знімна пластина; Можливість зменшу..
1070грн.
Немає відгуків
Ортез виконаний з еластичного дихаючого матеріалу, який забезпечує відмінну циркуляцію повітря. По т..
569грн.
Немає відгуків
Показання:Розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба.Тунельний синдром.Синдром «зап'ястного канал..
880грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по15 з 44 (всього 3 сторінок)

 

Бандаж  на зап'ясті здатний зафіксувати пошкоджені м'язи і при цьому не завдати великого дискомфорту. Крім  фіксації він ще чинить зігріваючу дію і навіть здійснює легкий мікромасаж на зап'ясті завдяки універсальному матеріалу з якого він виготовляється. Купити бандаж можна в інтернет магазині Luxmed.com.ua

[ показати увесь текст ]

Бандаж – це спеціальне фіксуюче пристосування, яке знайшло широке застосування в медицині. Він   може бути виготовлений у вигляді еластичного пояса або пов'язки. В залежності від виду бандажа, і так само від місця його дислокації, він може кріпитися за допомогою стяжок, застібок, пелотов та ін. Незалежно від виду і типу пристосування bandage медичний виконує підтримуючу функцію і може використовуватися для підтримки або фіксації органів малого тазу, черевної порожнини, у післяопераційний, передродовий і післяродовий період.  Як правило, виділяють чотири основних види бандажів, серед яких: грижовий bandage, післяопераційний, допологовий і тазовий.

Більш детально про різні види

Грижовий bandage необхідний як один з ефективних способів запобігти випадання (виходження) з черевної порожнини (через грижові ворота) внутрішніх органів. Незамінний такий вид підтримуючого засобу також у разі опущення у жінок органів малого тазу. При виборі грижового фіксатора враховують габарити пацієнта і його вік. Так окремо виділяють дорослі і дитячі бандажі.
Післяопераційний bandage необхідний, щоб зафіксувати черевну порожнину або грудну клітину в період після травми або операції. З допомогою післяопераційної пов'язки можна зменшити больовий синдром, попередити утворення післяопераційної грижі чи посттравматичної, а також прискорити загоєння рани.
Спеціальні пояси і корсети, які рекомендують носити жінкам в період вагітності (допологові бандажі) дозволяють розвантажити поперековий відділ і підтримати живіт, зняти больовий синдром в спині і запобігти появі такого неестетичного явища як розтяжки. Сьогодні можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua купити комбінований бандаж, який показаний при носінні в післяпологовий період. Таке пристосування не тільки підвищить тонус м'язів, але і прискорить процес скорочення матки.
Тазовий bandage – це спеціальне пристосування, яке призначають у разі розбіжності тазових кісток, що супроводжує пізні строки вагітності або посттравматичні стани. За допомогою цього пристосування можна і надати підтримку кісткам, і значно зменшити больовий синдром.
Фіксатори для області рук, плечей і зап'ястя, напевно, одні з найбільш часто використовуваних, так як переломи та забиття, розтягнення зв'язок та вивихи саме цих частин тіла зустрічаються дуже часто.

Ручні  фіксатори  – сфера застосування

Пов'язка неопренова на руки дозволяє вирішити досить багато проблем викликаних ударами або переломами, вивихом або розтягуванням. Причому, правильно зроблена пов'язка здатна запобігти рецидивам, зняти навантаження з верхньої пошкодженої кінцівки і значно зменшити больові відчуття. Спеціальна пов'язка на руку накладається при:
 • переломі ключиці (в якості першої медичної допомоги). З допомогою косиночной пов'язки рука пацієнта фіксується і тим самим знімається навантаження з ключиці, що в свою чергу зводить до нуля ризик зміщення кістки при транспортуванні пацієнта до лікаря;
 • при відновленні (в период после хирургического или консервативного лечения перелома);
 • при травмуванні плечового з'єднання. Після огляду лікар визначить варіанти і методи лікування. Так якщо має місце тільки легке пошкодження зв'язок, bandage для руки стане оптимальним способом лікування. Якщо ж є розрив зв'язок, носінням bandage не обмежитися, і доведеться вдатися до хірургічного втручання. Але навіть після того як плечове з'єднання буде стабілізовано металевими імплантатами, фіксація кінцівки без спеціальної пов'язки для руки неможлива;
 • при переломах в області передпліччя бандаж на руки використовується після того як знята гіпсова пов'язка. Що стосується першої, а вірніше, домедичної допомоги, то для фіксації верхньої кінцівки потрібно використовувати  шину;
 • при усуненні незміщених переломів  плечових кісток. Мова йде про переломи в області голівки. Так з допомогою косыночной пов'язки фіксується кінцівка і тим самим знімається навантаження з кістки і обмежується її рухливість;
 • при проведенні відновлення після оперативного лікування переломів в області плечових кісток.

Типи ручних відрізів

Сьогодні в медицині застосовують кілька пристосувань, які використовуються для підтримки верхньої кінцівки у разі її перелому чи вивиху, пошкодження зв'язок або травмування.
Bandage для руки – незамінний у разі надання так званої допомоги домедичної або при реабілітації після хірургічного лікування переломів або консервативного (з допомогою гіпсових пов'язок). Виробляють такий bandage для руки з еластичного і легкого матеріалу. В якості кріплення пов'язки використовують регульований ремінь, який встановлюється на шиї та передпліччі.
Фіксуюча пов'язка неопренова  для руки використовується, коли потрібно зафіксувати ліктьове з'єднання на рівні грудної клітки. Бандаж для руки такого типу не тільки дозволяє зняти навантаження з суглобів і кісток, але і забезпечити захист ліктя, що дуже важливо для ефективного лікування. Такий фіксатор найчастіше використовується як один із складових елементів процесу лікування перелому ліктьового відростка. Так само фахівці рекомендують використовувати bandage фіксуючий після того як знято гіпсову пов'язку або після проведення операції в області ліктьового з'єднання.
Відріз для руки, який ще називають пов'язка type Dezo, здатний не тільки міцно зафіксувати верхню кінцівку на рівні грудної клітини, але і повністю її знерухомити. Цей фіксатор відрізняється універсальністю, яка забезпечується наявність регульованих ременів. Саме така особливість дозволяє використовувати bandage типу Дезо і в разі пошкодження правої кінцівки і в разі пошкодження лівої. Незамінний такий відріз в післяопераційний період при лікуванні плечового вивиху.

Коли і як використовувати фіксатор

Перед тим як купити bandage для руки необхідно ознайомитися з умовами його використання. Краще, перед тим як купити bandage (будь-якого типу і виду) проконсультуватися з лікарем. Це дозволить не тільки уникнути зайвих фінансових витрат, але і запобігти лікуванню, що може бути викликане некоректною фіксацією верхніх кінцівок.
Bandage для руки – це медичний виріб, який передбачає індивідуальне використання. Тобто кожен bandage купується під певного пацієнта з урахуванням його проблем (перелом або вивих, операція або травма).
Умови експлуатації, іт ак само рекомендації по догляду за фіксаторами, як правило, вказані на упаковці
Тримач для руки не можна прати з допомогою машинки. Підтримувати чистоту фіксатора можна тільки за допомогою ручного прання
Відріз для руки НЕ гладять, НЕ викручують і НЕ відбілюють, в іншому випадку є ризик пошкодити тканинну структуру і тим самим знизити експлуатаційні якості виробу.

Підвиди

Сьогодні можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua купити бандаж на зап'ястя,  що відрізняється і за ступенем фіксації і за іншими параметрами. Так розрізняють:

 • бандаж на зап'ястя з легким ступенем фіксації;
 • тримач з середнім ступенем фіксації;
 • відрізи із сильною фіксацією.
Але незалежно від сили фіксації, всі пристосування чудово справляються з завданнями:
 • профілактики різних ушкоджень;
 • терапії хронічних суглобових хвороб і травм;
 • відновлення суглобів і кісток в післяопераційний період тощо
В аптеках можна купити відрізи для руки (у т. ч. на зап'ясття для з'єднання променевозап'ястного), які виконані або в правосторонньому або в  лівосторонньому варіанті. Так само можна в інтернет-магазині Luxmed.com.ua купити універсальний тримач, який може використовуватися для фіксації променевозап'ясткового суглоба правої руки, так і лівої. Перед тим як купити фіксуючу пов'язку для променевозап'ясткового суглоба необхідно ознайомитися з розмірною сіткою і підібрати максимально відповідну за розмірами модель.
Фіксуюча пов'язка неопренова на променевозап'ястний суглоб незамінна при:
 • контрактурах;
 • артрозах і артритах;
 • артралгії;
 • травмах (різних);
 • бурситах та тендовагінітах;
 • реабілітації в післягіпсовий період;
 • лікуванні запальних процесів;
 • пошкодженні зв'язок;
 • ударах;
 • синдромі Зудека;
 • необхідності мінімізувати больовий синдром, що виникає коли зап'ястя рухається;
 • карпальному або ульнарному синдромі та ін.

Що стосується вартості, то сьогодні в аптеках можна купити бандаж для променево-зап'ясткового суглоба, ціна якого залежить не тільки від марки виробника, але і від процесу виготовлення матеріалу і розміру пристосування. Так ціна на відріз для променево-зап'ясткового суглоба, який обладнаний фіксуючими застібками або додатковими фіксаторами великих пальців вище, ніж на бандаж без таких опцій. Ціна на відріз, виготовлений з повітряпроникного матеріалу і оснащений додатковими пластинами, так само буде вище, ніж на більш просте пристосування.
Перед тем як купити фиксатор на променевозап'ястний суглоб необхідно ознайомитися з рекомендаціями виробника щодо його використання, так як умови «експлуатації» відрізів можуть відрізнятися. Протипоказань носіння відріза для променево-зап'ясткового суглоба немає. Хіба що у людини виникає алергічна реакція на матеріал, з якого він виготовлений. Але, як правило, еластичний матеріал відрізняється гіпоалергійністю.

Властивості та особливості

Фіксатор на променевозап'ястний суглоб необхідний, коли потрібна його міцна фіксація і забезпечення компресії. Відріз для з'єднання променевозап'ястного відрізняється ергономічною (анатомічною) формою, що дозволяє використовувати пристосування щодня.
Основні характеристики бандажа для променево-зап'ясткового суглоба це:

 • компресійний ефект;
 • надійність фіксації;
 • наявність жорсткого металевого ребра дозволяє не тільки фіксувати, а й стабілізувати суглоб;
 • наявність додаткових ременів забезпечує високу ступінь фіксації;
 • анатомічність форми;
 • універсальність (право- і лівостороннє носіння);
 • функціональність (bandage може використовуватися як альтернатива лангетам з гіпсу);
 • практичність (наявність застібки типу «липучка» робить використання відрізу дуже зручним);
 • наявність різних розмірів (S & M, які відповідають обхвату зап'ястя від 13см до 20см., L & XL, які відповідають обхвату зап'ястя від 20см до 28см).
До речі, не завжди фіксатор для променево-зап'ясткового суглоба використовується тільки при наявності якихось проблем з цією областю руки. Еластичний відріз користується особливим попитом у спортсменів, так як дозволяє запобігти травмуванню м'язів і зв'язок в результаті надмірних фізичних навантажень. Не дивлячись на те, що сьогодні в аптеках або інтернет-магазині можна купити самі різні фіксатори, бандажі та тримачі, правильно підібрати пристосування може тільки лікар, який не тільки вибере оптимальний варіант, але і порекомендує, як його носити максимально ефективно і безпечно.Не всі відрізи та фіксатори можна носити цілодобово, в іншому випадку можна не допомогти, а зашкодити суглобам. Уникнути цього можна, якщо спочатку купити правильний ортез.